Plac za kuka

ЦЕНА: По договор

Plac za kuka


Kupuvam plac za kuka. So pristap do voda, struja, kanalizacija, asvalt. Okolina na hipodrom, trubarevo, skopsko pole, inxikivo, ilinden. Od 300 do 500 metri kvadratni. Ve molam da bide so cist imoten list vo gradezna zone. 075 88 00 03Град:
Skopje
Телефон:
075880003
Објавен на:
22.02.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Robert Velkovski
Град:
Skopje
Телефон:
075880003
Објавен на:
21.02.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка