Prodavam niva na super lokacija-vlez gostivar

ЦЕНА: По договор

Prodavam niva na super lokacija-vlez gostivar


Prodavam niva na vlez vo gostivar,pozadi objektot restoran Monako.Nivata e so cist imoten list.Име:
Град:
sKOPJE
Телефон:
070387733
Објавен на:
24.08.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
SASKO T
Град:
sKOPJE
Телефон:
070387733
Објавен на:
24.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка