Prodavam plac 1800m2

ЦЕНА: 30 €

Prodavam plac 1800m2


Prodavam plac cca 1777m2 na izlez of Kicevo (sprema Ohrid), mesto vikano Gorica. Placot e pogoden za sekoja namena, ramen, blisku do voda, struja I kanalizacija.Cena- eur 30/m2Град:
Skopje
Телефон:
070333434
Објавен на:
23.03.2018

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Контакт

Град:
Skopje
Телефон:
070333434
Објавен на:
26.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка