SE PRODAVA

ЦЕНА: По договор

SE PRODAVA


СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА ВО МЕСНОСТА "МРЗЕНСКИ РИД" БЛИЗУ ДО АДМИНИСТРАТИВНАТА ЗГРАДА НА БИВШИОТ КОМБИНАТ "ВИНОЈУГ", ЗЕМЈИШТЕТО ИМА МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА А ИМА И ИМОТЕН ЛИС БРОЈ 1042. КВАДРАТУРАТА Е 4485 М2
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
КОНТАКТИРАЈТЕ НА ТЕЛЕФОН:075-856-843Име:
Град:
gevgelija
Телефон:
075856843
Објавен на:
25.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
jane
Град:
gevgelija
Телефон:
075856843
Објавен на:
25.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка