Se prodava avtoprikolka za kampiranje

ЦЕНА: 450 €

Se prodava avtoprikolka za kampiranje


Se prodava avtoprikolka za kampiranje “Predom”, registrirana do 2017, cena 450 evra, tel. 075/444853Име:
Град:
skopje
Објавен на:
18.05.2014

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
mmmm
Град:
skopje
Објавен на:
18.05.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка