Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Машина за перење Горење

Машина за перење Горење 80 евра

Цена:80 €

   

Објавен на: 13.09.2017
Se izdava deloven proctor vo Centar


Se izdava deloven proctor vo Centar od 64 m2 vo suteren. Pogoden za: kancelariski proctor, frizernica, magacin ili druga namena. Tel. 075/444853

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 18.05.2014
Se prodava avtoprikolka za kampiranje

Se prodava avtoprikolka za kampiranje “Predom”, registrirana do 2017, cena 450 evra, tel. 075/444853

Цена:450 €

   

Објавен на: 18.05.2014
Se prodava ograden plac gazi Baba

Se prodava ograden plac so ovosni drvca 478 m2 vo Gazi Baba so pomosen object, te. 075/444853

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 18.05.2014
Prodavam Alcatel i Samsung mob telefoni novi

Prodavam mob telefon Alcatel OT 806 koristen, raboti so Vip sim =2500 denari
Prodavam mob telefon Alcatel OT 902 nov, raboti so Vip sim = 5000 denari
Prodavam mob telefon Samsung S3350 (Ch@t 335...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 04.02.2013
Prodavam satelitska antenna

Prodavam satelitska antenna, resiver Strong 6155, tanjir dijametar 1,5m, drzac za tanjir, 2LMB za dva satelita, drzac za cela satelitska = 6000 den
075444853

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 04.02.2013
Prodavam stalaza za cd

Prodavam stoecka vertikalna stalaza za cd, metalna crna = 2000 den
078640007

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 04.02.2013
prodavam elementi za kujna i kupatilo

Prodavam WC solja 10 evra


Prodavam visecki kredenci za kujna 80x60 15 evra

Цена:10 €

   

Објавен на: 04.02.2013
prdavam telefaks

prodavam telefaks panasonic
075444853

Цена:50 €

   

Објавен на: 11.09.2012
Prodavam dvotarifen strujomer

Prodavam dvotarifen strujomer “Iskra” 20 evra

075444853

Цена:20 €

   

Објавен на: 18.07.2012
Prodavan francuski lezaj

Prodavan francuski lezaj za spalna soba, koristen 60 evra

075444853

Цена:60 €

   

Објавен на: 18.07.2012
prodavam stolarija

Prodavam nadvoresna stolarija – prozori (lev i desen) 120x140 50 evra parce

Prodavam nadvoresna stolarija – vrati (leva i desna) 80x220 50 evra parce

Цена:50 €

   

Објавен на: 18.07.2012
Продавам нови гусани радијатори

Продавам нови гусани радијатори. Димензии на едно ребро 60cm x 16 cm. Четири парчиња по десет ребра т.е 40 ребра по 4 евра или вкупно 160 евра.

075/444853

Цена:160 €

   

Објавен на: 18.07.2012
Овластен судски преведувач

Овластен судски преведувач од англиски и француски на македонски и обратно.

078/640007

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.07.2012
Prodavam kombe Piago porter

Prodavam kombe Piago porter, 2000g.,49000 km, vo odlicna sostojba

петар 075/444853

Цена:3.200 €

   

Објавен на: 18.07.2012
gembird usb adapter

Prodavam Gembird usb 2.0 Wireless wlan Adapter 500 den. so cd.

078640007

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 18.07.2012
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка