Se prodava gradezno zemjiste

ЦЕНА: 20 €

Se prodava gradezno zemjiste


Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 6000m na vlezot vo selo Bunardjik na glaven pat (koga se dvizis od Ilinden kon Bunardik od desna strana) do ogradata na industriskata zona.Se naoga vo ekonomska zona so moznost za gradba na lesna industrija.Ima moznost za priklucok na voda i struja samo na 50 m.Град:
Skopje
Телефон:
075355196
Објавен на:
05.09.2021

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nada Atanasovik
Град:
Skopje
Телефон:
075355196
Објавен на:
05.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка