Se prodava niva od 4500 m2 vo Jurumleri

ЦЕНА: По договор

Se prodava niva od 4500 m2 vo Jurumleri


Nivata se naoga na odlichna lokacija , na regionalniot pat Skopje - Veles. Zemjishteto e vo gradezen reon i poseduva uredna dokumentacija.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078 242 059
Објавен на:
29.03.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ivan
Град:
Skopje
Телефон:
078 242 059
Објавен на:
29.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка