Se prodava plac

ЦЕНА: По договор

Se prodava plac


Se prodava plac pomegu s.Bistrica i s.Kravari izleguva vednas na asvalt 100m od glavniot patГрад:
Bitola
Телефон:
070919217
Објавен на:
19.08.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mence Radulovic
Град:
Bitola
Телефон:
070919217
Објавен на:
19.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка