Trosoben stan vo Debar Maalo 61m2

ЦЕНА: 72000 €

Trosoben stan vo Debar Maalo 61m2


Se prodava preubav stan na odlicna lokacija vo Skopje - Debar Maalo, naselba Centar
61 m2, trosoben, renoviran, uredno namesten, so cist imoten list
Golema terasa so ubav pogled, 4ti sprat
Parking mesto, podrum,gradsko parno, klima
Odlicna lokacija: 10 min. peski do Gradski Park, Centar na Skopje, Vodno; 5 min peski do Boemska ulica, restorani vo Debar Maalo, pazar Bunjakovec

Tel 070-268-423Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 268 423
Објавен на:
15.11.2021

ЦЕНА: 72000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Pepo L
Град:
Skopje
Телефон:
070 268 423
Објавен на:
14.11.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка