prodavam plac 5000kv na kozuv cemersko

ЦЕНА: 1 €

prodavam plac 5000kv na kozuv cemersko


PRODAVAM PLAC 5000KV NA KOZUV CEMERSKO VODA STRUJA I PAT DO PLACOT MNOGU UBAVA LOKACIJA TEL078586603-075282270Град:
skopje
Телефон:
078586603
Објавен на:
20.09.2021

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
dejan bogatinov
Град:
skopje
Телефон:
078586603
Објавен на:
20.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка