Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
2016 Specialized S-Works Stumpjumper 29 HT Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT 11m carbon, XC 29 Geometry, FACT IS construction, tapered head tube, carbon PF30 BB, internal cable routing, 142mm dropouts, PM 160 rear brake, replaceable alloy dera...

Цена:3.465 €

   

Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Epic 29 World Cup Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT 11m carbon, World Cup XC 29 Geometry, carbon PF30 BB, carbon headset cups, 142mm dropouts, internal cable routing, PM 160 rear brake, SWAT tool cradle

Цена:3.465 €

   

Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Epic 29 Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT 11m carbon, XC 29 Geometry, carbon PF30 BB, carbon headset cups, 142mm dropouts, internal cable routing, FD mount, PM 160 rear brake, SWAT tool cradle

Цена:3.960 €

   

Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Enduro 650B Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT IS-X 11m carbon, 650b geometry, FACT carbon front triangle, M5 rear triangle, tapered head tube, PF30 BB, internal Command Post IR routing, 142mm dropouts, full cartr...

Цена:3.038 €

   

Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Enduro 29 Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT IS-X 11m carbon, 29 geometry, FACT IS construction, FACT carbon front triangle, M5 alloy rear triangle, tapered head tube, PF30 BB, internal Command Post IR routing, ...

Цена:3.038 €

   

Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Camber 650B Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT 11m carbon, Trail 650b Geometry, FACT IS carbon construction, SWAT Door integration, internal cable routing, 142mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, Brain sh...

Цена:3.330 €

   

Објавен на: 20.03.2016
2016 Specialized S-Works Camber 29 Mountain Bike

SPECIFICATION :

FRAME
FACT 11m carbon, Trail 29 Geometry, FACT IS carbon construction, SWAT Door integration, PF30 BB, internal cable routing, 142mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, r...

Цена:3.330 €

   

Објавен на: 20.03.2016
Убава заем понуда за сите лица

  Ние ви нудиме кредит на лесен термини. нас
  исто така, направи инвестиции и заеми меѓу поединците
  Ние нудиме сите видови на краткорочни, среднорочни и долгорочни заеми. нас
&...

Цена:100 €

   

Објавен на: 29.01.2016
2015 SPECIALIZED STUMPJUMPER EXPERT CARBON WORLD CUP


Sales Enquirer:
Payment method is PAYPAL and Bank TRANSFER
Name: Steve Bertrand

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 14.01.2016
KTM 500 EXC

Сеть темы: Kickstarter, Электрический стартер
Руководство по техническому обслуживанию, аварии баров.

Цена:4.255 €

   

Објавен на: 05.01.2016
Velosiped Sobim Diamond

Prodavam socuvam velosiped Sobim Diamond kontakt telefon 075650066

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 01.11.2015
Ridley Fenix SL10 FSL-01AM Carbon Orange Bike 2016


2015 model Road Bike, Mountain Bike & T/T Bike available in stock any interested buyer should contact
E-mail: info101sells@gmail.com

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 02.10.2015
жена 26 велосипеди

жена 26 велосипеди за продажба. во добра работна состојба . достапни за еден ден

Цена:2.800 ден.

   

Објавен на: 06.09.2015
2015 SPECIALIZED VENGE PRO RACE

Bicycle union limited is one of the leading bicycle distributors.We are Legitimate registered Company under licensed in United States and united kingdom .We ship via FedEx or DHL, and we ship local...

Цена:2.500 €

   

Објавен на: 05.09.2015
cannondale caad8

9x3 dobro o4uvan 56ka

Цена:600 €

   

Објавен на: 16.08.2015
Prodavam Velosiped GT

Prodavam Velosiped GT M velicina ram 26er gumi Kenda menjaci Shimano Torney so shifteri 21 brzina viluska Suntour M3010 cena 12000 dve sezoni vozen dobro zategnat i zacuvan ima novi delovi...mob 07...

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 16.08.2015
FOR SALE:2014 Trek Bikes,Scott Genius,Specialized,Cannondale & Giant Anthem Bikes

We sell all models of 2010,2011,2012,2013,2014 and 2015 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jami...

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 14.08.2015
2015 Scott Genius 900 Tuned MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.250 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 740 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:1.300 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 730 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:1.700 €

   

Објавен на: 14.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка