Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
2015 Scott Genius 720 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:1.800 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 710 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.570 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 700 Tuned MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.700 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 700 Premium MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.400 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Spark 700 RC MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.900 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Spark 700 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Spark Alloy 6061, Solution geometry / custom butted

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Genius 710 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 Solution geometry / custom butted

Цена:1.700 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Genius 700 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.470 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Scale 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Scale PLUS Alloy

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Scale 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Scale PLUS Alloy

Цена:1.800 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius LT 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius LT 700 PLUS Alloy 6061 custom butted

Цена:1.900 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius LT 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius LT 700 PLUS Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.670 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius LT 700 Tuned Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius LT 700 PLUS Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.350 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius PLUS Alloy 6061 custom butted

Цена:1.900 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius PLUS Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.670 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius 700 Tuned Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius PLUS Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.800 ден.

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott E-Genius 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
E-Genius PLUS 700

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott E-Genius 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
E-Genius PLUS 700

Цена:1.600 €

   

Објавен на: 14.07.2015
Prodavam detsko tocace

Prodavam detsko tocace za vozrast do tri godini.Dobro zacuvano.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 10.06.2015
Roadbike SPRINT Monza

Odlicno socuvan roadbike skoro nov so 14 brzini (dve predni i 7 zadni) golemina na ram 20-22 za 175-182 cm. Redovno servisiran, gumite se dva meseci vozeni. Boja -zelena.

Цена:16.000 ден.

   

Објавен на: 12.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка