Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
brza spojka metalna

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.
kontakt 070/611-476 Ile

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.11.2013
REDUCIRI I SPOJKI

GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,
CREVA ZA WAP MASINI

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.11.2013
CREVA HIDRAULICNI

REDUCIRI I BRZI SPOJKI
GI IZRABOTUVAME SITE VIDOVI NA CREVA ZA HIDRAULIKA ,NAFTA, VOZDUH ,ULJE,WAP MASINI ,I DR.
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA ,REDUCIRI,

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.11.2013
spojka prava so navoj

SPOJKA PRAVA SO NAVOJ
RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.10.2013
citroen djamper 2 5 tdi

prodavam ili menuvam citroen djamper 2 5 tdi odlicno

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.10.2013
brza spojka koleno

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.10.2013
brza spojka

RAPOLAGAME SO SITE VIDOVI NA PRIKLUCOCI
BRZI SPOJNICI ZA POLIAMIDNI CREVA : F4,F5,F6,F8,F10,F12,F14,i F16.
MOZNA E ISPORAKA PO KARGO.

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.10.2013
Man 19 903

Man 19 903 godina 1995 i prikolka 1995,se prodava so prikolka.070-328-662 i fiks 02/2-613-376

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2013
iveco

dobro socuvan se gleda po slikite

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.10.2013
Se prodava IMT 539 ferguson

Se prodava traktor ferguson 539 remontiran i celosno ispraven so sredeni dokumenti i napravena homologacija

Цена:3.650 €

   

Објавен на: 23.09.2013
prodavam traktor univerzal 45 ks vo odlicna sostojba mozi zamena za ferguson

prodavam traktor univerzal 45ks traktorot je registiran mozi zamena za ferguson 539 533 ako sve za pojak javetese na tel 075 736 708 opstina dolneni

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 28.08.2013
PRODAVAM AVTO PRIKOLKA so kompleten priklucok 3500 den 071 703 401

prodavam avto prikolka so dimenzii 180 cm / 110 cm,so instalacija, spirali i feder platna,mnogu stabilna vo voznja.
071 703 401

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 17.08.2013
Продавам половен мотокултиватор

Продавам половен мотокултиватор Хонда модел F-400 3,5 коњски сили, бензинец со тркала, фрези и плуг.
Мотокултиваторот е во одлична состојба и не е користен многу.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.07.2013
SE BARAAT KAMIONI ZA RABOTA VO EU

KAMIONITE TREBA DA SE SO BUGARSKI TABLICI SO ILI BEZ PRIKOLKA.SE VOZI NA RELACIJA GERMANIJA-DANSKA,CENATA E 0,88 EVRA PO KILOMETAR PLUS PATARINATA VO GERMANIJA E PLATENA PO 0,155 EVRA.SE VOZAT TURI...

Цена:100 €

   

Објавен на: 09.07.2013
Motokultivator IMT-506 so priklicni masini plus prikolka

Prodavam motokultivator IMT-506 vo dobra sostojba redovno odrzuvano koristeno za sopstveni potrebi so nego doagja kompletna mehanizacija site priklucni masini kako sto se:

blug obrtac na slikat...

Цена:800 €

   

Објавен на: 09.07.2013
prodavam BALIRKA

prodavam balirka

Цена:3.300 ден.

   

Објавен на: 03.07.2013
se prodava prikolka

prikolkata e od brako t500 i e vo odlicna sotojba zacuvana kako nova registrirana so dokumenti

Цена:270 €

   

Објавен на: 17.06.2013
Се продава камион MAN 19.403

Се продава камион MAN 19.403, EURO 2

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 08.06.2013
prdavam tratorska prikolka 5 t.

prikolkata e prenameneta od kamion zmaj mnogu jaka so dupla sasija 2m.sirka 5 dolga dupli gumi 20 amortizeri racna kocnia

Цена:850 €

   

Објавен на: 14.05.2013
Prodavam traktor Vladimirec T-40

Prodavam traktor Vladimirec T-40 '92 so predna vleca
vo ispravna sostojba moze zamena za pomal.

Цена:1.600 €

   

Објавен на: 14.05.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка