Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Кожна гарнитура

Се продава добро очувана кожна гарнитура и масичка , Карпош1 тел 070/352 468

Цена:500 €

   

Објавен на: 10.04.2018
Prodavam

Prodavam nov detski krevet so dusek 150*70,i dva isti lusteri 070659147

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 06.04.2018
Garnitura

Prodavam polovni trosed, dvosed i fotelja od Simpo

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 06.04.2018
Trosed, dvosed, fotelja

prodava trosed dimenzii 190x160 pusten , vkupna sirina so stranicite 185cm. dvosed 190x100 pusten, vkupno so stranici sirina 130cm. i fotelja. se prodavaat site tri za 8000 denari

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 02.04.2018
Гарнитура за седење

Се продава гарнитура (тросед, двосед и фотелја) во одлична состојба. Троседот е со механизам на спуштање.

Цена:16.000 ден.

   

Објавен на: 28.03.2018
Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija!!!

Ponuda zajam (KREDIT) 100% od garancija bez ikakvih problema od 0 do 300 mjeseci od 2.000 euro za 60.000.000 eura na kamata od 2%.Me Kontaktirati podaci: E-mail: sanchezaline24@gmail.com/Whatsapp ...

Цена:60.000.000 €

   

Објавен на: 26.03.2018
prodavam koristen namestaj

Prodavam kozna garnitura cena 18000 denari, trosed dvosed fotelja moze i posebno, trosed klik klak cena 3000 denari, trpezariski stolici 7 sekoja PO 300 denari tell 076464864

Цена:23.100 ден.

   

Објавен на: 25.03.2018
Prodazba na mebel

Prodazba na trepezariska masa so 4 stola od ratan drvo. Trosed i 2 fotelji i 2 klub masi izraboteni od ratan drvo.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 22.03.2018
ПРИРОДЕН ДЕКОРАТИВЕН КАМЕН

Изработка на плочки од природен бел мермер,травертинска буња (повеќе бои и нијанси),природен сив камен и др.Димензиите можи да се направат по ваша желба.
Изработка на мермерни и гранитни окапници,...

Цена:15 €

   

Објавен на: 19.03.2018
Garnitura

Se prodavaat trosed dvosed i fotelja vo mnogu sochuvana sostojba. Dvosedot i trosedot imaat mehanizmi za spushtanje. Cena 15 000

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 19.03.2018
2 Fotelji i trosed

Foteljite se skoro voopshto i ne koristeni, plateni se okolu 34 000,
a sega gi prodavam po 4 000 den. edna.

Trosedot e so ist stil, isto taka ne e koristen i go prodavam po cena od 8000 den.

Цена:16.000 ден.

   

Објавен на: 16.03.2018
masi i stolici

* Prodazba na masi i stolici na golemo i malo
* Proizvodstvo na mebel od site plocesti materjali
* Izrabotka na kujni od masivno drvo
* Izrabotka na kujni od medijapan i iverka so 3d proekcija

Цена:21.990 ден.

   

Објавен на: 12.03.2018
Се продава гарнитура

Тросед,двосед и фотеља
Контакт тел. 071/224-184
070/211-916

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 10.03.2018
Novi stolici od mebel vi

Prodavam novi stolici neupotrebuvani, kompenzacija zemeni, 18 broja

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.03.2018
prodavam

prodavam mebel,plalar,komodi, tv

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.03.2018
Prodavam socuvana Granitura

Prodavam socuvana garnitura(trosed ,dvoset i fotelja)! Cena 11 000 den Tel :075 443 936

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 28.02.2018
tv komoda

Продавам (изработувам) нова дрвена ТВ комода - махагони
Должина 150см
Ширина 40см
Висина 42см

Цена:6.700 ден.

   

Објавен на: 26.02.2018
Podni lampi

Podni lampi so drveni nogarki od buka visina na nogarkite 135 abazurot 23 cm i fi 40

Цена:2.600 ден.

   

Објавен на: 25.02.2018
KAUC NOV SO MEHANIZAM NA SPUSTANJE

Se prodavaat dva novi i nekoristeni kauci zaedno ili posebno.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.02.2018
Се продава мебел

Се продава тросед, заедно со 2 фотељи и 2 табуретки. Тел. за контакт 077597652

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 19.02.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка