Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Leki vo Boja - FRESHLOOK!!!

Единствено кај нас Меки Леќи во боја од големиот бренд Freshlook за само 700ден - пар.
-Промоции:
*Вода(раствор за одржување на Леќи)+1пар кутивчиња за чување на Леќи=400ден
*2 пара Леќи+1Вода+1...

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2014
ZEOLIT - Priroden Pat Do Zdravljeto

ZEOLIT Klinoptilolit - Dietalen proizvod
Pakuvanje od 800gr. Doza od 3.5gr se mati vo 2dl voda.Silen antiolsidant so antikacorogeno dejstvo se primenuva za: Detoksikacija na teloto, Zgolemuvanje n...

Цена:1.200 ден.

Куманово
 

Објавен на: 13.08.2014
Louis Vuitton NAOCARI

Prodavam Naocari od markata LOUIS VUITTON.
Naocarite se novi,Kupeni i doneseni od Norveska.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.07.2014
Масажа и кинезитерапија

Професионална терапевтска масажа, после трауми, мозочни удари, повреди на коски и мускули, подобрување на психофизички статус, релаксациона масажа и спортска масажа. Кинезитерапија за лекување на п...

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.07.2014
Obuka za nokti

"Malecko Nails"organizira dvodnevna obuka za gel oblikuvanje na nokti.
-Obukata sodrzi priprema i obrabotka na nokti
-Izlivanje na nokti so sablon
-Pravilno nanesuvanje na materijalot.

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.07.2014
kozmeticko maserski inventar

2kreveti maserski komoda so polici paravan elektrostimulacii golema topilka za depilacija

Цена:900 €

Охрид
 

Објавен на: 01.07.2014
Vichy Loreal Bourjois...

Vichy Loreal Bourjois testeri Made in France pudri kremi...
So sekoj kupen paket od 10 testeri od bilo koj proizvod sleduva i gratis,vase e da si odberete sto! .Vo eden tester pudra ili krema ima ...

Цена:20 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2014
Електронска цигара

Продавам електронска цигара,E-Joy,малку користена.Цена на нова е околу 5500ден.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2014
ЕКСТРА ПОНУДА НА НАДГРАДБА НА КОСА!

ПРОДАВАМ НАДГРАДБА НА КОСА СО КЛИПСОВИ.КОСАТА Е 100% ПРИРОДНА И Е ПОДЛОЖНА НА ФАРБАЊЕ И СЕКАКОВ ВИД НА ОБЛИКУВАЊЕ.ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2014
PRODAVAM OCILA ZA SONCE RAY BAN NOVI OD AMERIKA SO SERTIFIKAT

PRODAVAM OCILA RAY BAN NOVI SO SERTIFIKAT EDNITE SE KLASICNI SO ZELENO STAKLO I ZLATNA RAMKA,A DRUGITE SO KAFENO STAKLO,ZLATNA RAMKA ,SO KOSKA

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 19.05.2014
Масажа

Релакс и спортска масажа

Цена:10 €

   

Објавен на: 13.05.2014
ZEOLIT HOMOZEL-Priroden pat Do Zdravljeto

Priroden mineral-Antioksidans-Dodatok na ishrana.
Eden od najdobrite lekovi na prirodna baza sega i vo Makedonija. Preku Miljon zadovolni korisnici na Balkanot. Za povece informacii mozete da pogl...

Цена:250 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.05.2014
ЉУБОВЕН ПРИРАЧНИК

Излезе од печат на македонски јазик второто издание на книгата ПРАКТИЧЕН ПРИРАЧНИК ЗА УМЕШНОСТ ВО СЕКСОТ И ЉУБОВТА.
Книга без која е незамислив животот на секоја цивилизирана личност. Подетално на...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2014
100% priroden lek

efikasen priroden lek za hemoroidi,majasol,kosopast.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2014
лиснати кроасани

правам лиснати кроасани по порачка.
цена по договор

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2014
Profesionalna sminka

Profesionalna sminka od sminker so zavrsen kurs vo Eva Training Center.Sminkata podrazbira konturiranje na lice i celosen make up po vasa zelba so moja strucna preporaka.

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.04.2014
nudime rabota za prodavanje parfemi

Prodavame na golemo i malo parfemi EKONOMIK
So vash minimalen vlog do dobra mesecna zarabotka
na malo dostava besplatna vo Skopje

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.03.2014
Ekonomik Parfemi

Ekonomik parfemi za pocetok na vash biznis za dopolnuvanje na vashiot semeen budjet
Vi nudime dolgotrajna sorabotka ,cenata zavisi od kolicinata
Prodazba na malo so dostava besplatna vo Skopje a...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 31.03.2014
Продавам козметичка опрема

Продавам добро сочувана козметичка опрема
-козметички кревет 100 евра
-козметичка лупа 15 евра
-Орбитрек 5000 денари

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.03.2014
Ogrlica (lance, belegzija, obetki)-racno izraboteni so monistra

a.opis na proizvodot

Bidete edinstveni, pora~ajte si ogrlica-lance, belegzija, obetki - izraboteni od monistra. Po Va{ izbor e dezenot i bojata na monistrata. Bojata i ukrasot za izrabotkata se ...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 23.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка