Заводливи трепки

ЦЕНА: 899 мкд

Заводливи трепки


Професионален серум кој го поттигнува растот на трепките, ги храни, и на тој начин ги прави подолги и потемни. Серумот ги регенерира трепките и го поттикнува нивното растење. Веќе после една седмица ќе забележите дека вашите трепки се пораснати, а за еден месец трепките ќе бидат заводливо погусти, подолги и природно потемни, како да сте нанеле маскара.Инф и нарачки на 070 212 784Град:
Ohrid
Телефон:
070212784
Објавен на:
26.01.2017

ЦЕНА: 899 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Vase Vrangaloska
Град:
Ohrid
Телефон:
070212784
Објавен на:
26.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка