Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Aparat za fizikalna terapija i za kozmetika

Aparat so elektro-stumilacii, so 6 vidovi na struja.Aparatot se koristi i za fizikalna terapija i za kozmetika- anticelulitni tretmani. Elektrodite koi sto se nanesuvaat na teloto se specijalno gum...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.12.2014
Elektrotermalen krevet DR.Q

Ima namena za :
*Istegnuvanje i terapija kaj `rbetni deformiteti
*Istegnuvanje i terapija kaj problemi vo polovinata(limboisialgija,diskopatija); optimalna cirkulacija i celosna relaksacija na te...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 24.12.2014
sok od kalinka

Сок од калинка - 100% без никакви додатоци, ладно цеден на преса. Сокот е замрзнат во 1,5 л и 0,5 л нови шишиња. Цена по шише = 300 МКД за 1,5л/100 МКД за 0,5л. Испорака насекаде во Македонија.За л...

Цена:300 ден.

Валандово
 

Објавен на: 03.12.2014
Сега е лесно да се изгуби тежина со Lipovon!

LIPOVON е 100% природен производ за многу лесно и брзо намалување на телесната тежина. Понекогаш е многу тешко да се губат телесната тежина, но со нашите губење на тежината производ Lipovon ќе губа...

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 12.11.2014

Цена:20 €

Радовиш
 

Објавен на: 31.10.2014
Masazer za noze Severin

Prodavam skoro nov masazer za site koi imaat umorni i grubi noze, moze da se koristi i za detoksikacija na organizmot. Mnogu malku koristen, vo sovrsena sostojba.

Цена:1.500 ден.

Штип
 

Објавен на: 13.10.2014
Коензим Q10

Со хром и AquaSource алги

Познат како коензим, Q10 е моќен и сестран антиоксидант, кој игра голема улога во конвертирање на храната и кислородот во метаболичка енергија во клетката. Коензимот Q...

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2014
Osteo-Forte

Важни хранливи состојки за коските создадени за максимална апсорпција.

Најдостапен додаток за коските е калциум карбонатот, кој е всушност „креда“, - кој многу слабо се апсорбира. То...

Цена:1.560 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2014
Нов Lighten Up!Намалете го вишокот килограми здраво природно

Nov Lighten Up !
Хранлив протеински напиток за регулирање на телесната тежина

Програма за регулирање на тежината Lighten Up ! комбинирана со физичка активност и здрава храна може да биде клучот...

Цена:1.590 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Зелена енергија (Кламатска алга+ спирулина+органска луцерка)

Висококвалитетна универзална клеточна храна - синергична комбинација од АФА алги, спирулина и еколошки чиста органска луцерка
• Kај луѓе кои сакаат да ја подобрат виталноста и работоспособнос...

Цена:1.880 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Плодова енергија - антиоксидант од бобичести плодови

Плодова енергија - антиоксидант од бобичести плодови

Производот се состои од следните видови на бобичасто овошје: прав од органски Макаи бобинки сушени со замрзнување, прав од органски Акаи боби...

Цена:1.940 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Flexibility - за оптимално здравје на зглобовите

Glucosamine и Chondroitin се познати додатоци за здравјето на зглобовите, но, единствено Flexibility содржи единствена комбинација на овие природни состојки кои со грижлива селекција на други супст...

Цена:1.790 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Супер енергетска храна

Производ погоден за вегетаријанци и дијабетичари!
Производот Супер енергетска храна содржи над 60 витамини, минерали и аминокиселини во форма на 100% природни состојки, како и протеини и јаглехидр...

Цена:1.850 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Морска енергија - морски алги + АФА алги 120 caps

Морската енергија на Аква Сорс е комбинација од три видови на морски алги и еднa езерска алга АФА. Секоја од нив е богата со хранливи материи. Го зајакнува имунолошкиот систем и ја зголемуваат зашт...

Цена:1.480 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Aphanizomenon Flos Aquae (AFA) alga

АФА) Кламатски сино-зелени алги

сушена на температура 30-40 C комплетно ги задржува своите нутриенти во природен состав.
Супер храна - добиена од чиста еколошка средина - од езерото Кламат, на...

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Лесен Почеток (4 производи: Ацидофилус, Бифидус, ензими, АФА

Содржи 4 производи - програма за еден месец

1. Ацидофилус
2. Бифидус комплекс

Цена:3.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Strong Bones Plus (100 капсули)-Калциум, магнезиум, витамин Д3

Strong Bones Plus (100 капсули)-Калциум, магнезиум, витамин Д3
Малопродажна цена:1031 ден.-793 ден.
Дозирање:2-4 капсули на ден или по препорака на лекар

Цена:793 ден.

   

Објавен на: 11.10.2014
Garlic Caps with Extra Parsley (100 гел капсули)-производ од лук

Garlic Caps with Extra Parsley (100 гел капсули)-производ од лук
Малопрдажна цена:716 ден.-Клуб цена:551 ден.
Дозирање:2-4 гел капсули на ден или по препорака на лекар

Цена:551 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
Omega 3 concentrate (100 гел капсули)-омега-3 концентрат

Omega 3 concentrate (100 гел капсули)-омега-3 концентрат
Малопродажна цена:1208 ден.-Клуб цена:929 ден.
Дозирање:1 гел капсула дневно, или по препорака на лекар или фармацевт

Цена:929 ден.

   

Објавен на: 11.10.2014
Power Mins (100 таблети)-Минерален комплекс

Power Mins (100 таблети)-Минерален комплекс
Малопродажна цена:892 ден.-Клуб цена:686 ден.
1 таблета дневно или по препорака на лекар

Цена:686 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка