Parfemi

ЦЕНА: 1000 мкд

Parfemi


Prodavam original parfemi, dobieni na poklon, neotvoreni
Dreams- 800
Guess- 1000
Light Blue- 3000
Blue up- 500
Actress- 1500Град:
Skopje
Телефон:
078630494
Објавен на:
02.06.2017

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Irena Velkova
Град:
Skopje
Телефон:
078630494
Објавен на:
02.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка