Природен планинско-ливадски мед

ЦЕНА: 480 мкд

Природен планинско-ливадски мед


Се продава природен мед, на големо и мало.

100% чист, без додадени шеќери.

Залиха: 3000kgГрад:
Струмица/Скопје
Телефон:
075253445
Објавен на:
18.09.2017

ЦЕНА: 480 мкд

Карактеристики:

Град:
 Струмица

Контакт

Име:
Riki Katrandjiev
Град:
Струмица/Скопје
Телефон:
075253445
Објавен на:
18.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка