Мазда 3 Сседан

ЦЕНА: 10000 €

Мазда 3 Сседан


Возилото е регистрирано до 06.2019. Има зелен Картон. Комплет алуминимски/челични фелни со нови гуми Michelin Primacy3-Летни и Nokian WDR4-Зимски. Плинот е атестиран со локација за полнење под капак за резервар.Редовно сервисирана со сервисна книшка. Последен редовен сервис направен пред 500кмИме:
Град:
Skopje
Телефон:
075256258
Објавен на:
20.06.2018

ЦЕНА: 10000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Mazda 3
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 91500 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 105 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Плин
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Sasko S
Град:
Skopje
Телефон:
075256258
Објавен на:
20.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Fiat linea,prv sopstvenik

neuvezuvana,full oprema,metalik boja,komplet novi zimski i letni gumi,voziloto e vo odlicna sostojba

Цена:4.200 EUR


Објавен на: 11.11.2019
Продавам Рено-Меган, седан, 1.4л, бензинец, производство 2004

Возилото е во многу добра состојба без дефект, со само 67000км поминати. Купено во Македонија од ХИТ Ауто во 2004 год, прва рака продавач. Цело време возено внимателно од женска особа, претежно во ...

Цена:3.250 EUR


Објавен на: 08.10.2019
JEEP GRAND CHEROKE 3.0 2007god dizel

Se prodava ili menuva Jeep Grand Cheroke 3.0 2007 god dizel so pominati 230.000 km. Full oprema, exluziven enterier - koza, automatik. Cena 7500 Evra ili zamena za pomalo vozilo ( potrebno e za rabota)

Цена:7.500 EUR


Објавен на: 20.04.2019
Prodavam Peugeot Partner

Prodavam Peugeot Partner HDI 2.0 so full oprema, panorama (staklen krov) , shvajcarsko proizvodstvo so site dokumenti, prv gazda.

Цена:3.800 EUR


Објавен на: 22.10.2018
Se prodava GOLF7 1.2 TSI 2014 GOD

SE PRODAVA golf 7 1.2 TSI so full oprema, 2014 god. so pominati 28000 km
Cena 11000 evra
Kontakt 070340946

Цена:11.000 EUR


Објавен на: 29.08.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка