Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
2 HDD disk 160GB 2.5' i 3.5'

Prodavam 2 HDD od 160GB 2.5' i 3.5':

Samsung HM160HI 2.5inch 160GB SATA (M7) HDD 5400rpm: Cena: 1500 den. i

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
se prodava prase so tezina od okolu 150 kg

se prodava prase so tezina od okolu 150 kg

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
СЛОЖУВАЛКИ-PUZZLE од ваши фотографии

Изработка на сложувалки (PUZZLE) од ваши фотогрфафии.
135х195мм - 48 делчиња - 200 ден;
195х255мм - 88 делчиња - 350 ден;
295х405мм - 180 делчиња - 600 ден;

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
taxi prevoz na patnici bitola-aerodrom skopje-bitola

Prevoz na patnici sekoj den vo sekoe vreme BITOLA- AERODROM SKOPJE- BITOLA. Vozilo Renault Scenic 2004 god klimatizirano. Za poveke informacii javete se na tel 075 626 439.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 19.12.2014
PECENO PRASE ZA NOVOGODISNITE I BOZIKNI PRAZNICI

PECENO PRASE ZA NOVOGODISNITE I BOZIKNI PRAZNICI

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
Programi za restorani,picerii,kafici,mini market,zdrava hrana,magacin na golemo i malo za GPRS fiskalna kasa !

NAJEFTINI profesionalni makedonski DELPHI WINDOWS programi po evropski standardi za fiskalen pecatac i fiskalna kasa so 10g. iskustvo za uspesno vodenje na vasite firmi.So sekoj kupen program vo ce...

Цена:80 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
Program za MAGACINSKO RABOTENJE i PROIZVODSTVO na golemo i malo, fakturi vlez izlez itn.

-MAGACINI NA GOLEMO I MALO SO KOMPLETNO PROIZVODSTVO - kompletno materijalno i finansovo rabotenje,MJTG obrasci,Materijalna evidencija vo trgovija na golemo,Konten Plan,Amortizacioni grupi,Osnovni ...

Цена:130 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
Besplatna Satelitska Navigacija za site ANDROID telefoni mapi 2014 srpski jazik

***NOVO*** Imame najnova 3D navigacija so 3D reljef,mapi i objekti za pojaki Android telefoni Full Screen izgleda Fantasticno !!!

- Klasicna 2D navigacija Cela Evropa mapi 2014 za poslabi telefo...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
Profesionalni Makedonski Programi za Mini Marketi,Kafici,Prodavnici,Piljari,Magacinsko rabotenje i dr.

NAJEFTINI profesionalni makedonski DELPHI WINDOWS programi po evropski standardi za fiskalen pecatac i fiskalna kasa so 10g. iskustvo za uspesno vodenje na vasite firmi.So sekoj kupen program vo ce...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
MAGNEZIUM HLORID mineral priroden Lek na 21 vek !!! PROCITAJ !!!

Magnezium Hlorid e priroden mineral dobien od isparuvanje na morskata sol, sodzri okolu 30% magneziujm i 70% hlorid.dragocen e poradi svojata sposobnost da lekuva mnogu zaboluvanja,go sprecuva proc...

Цена:650 ден.

   

Објавен на: 19.12.2014
prodavam violoncelo

Se prodava 4/4 kinesko violoncelo, koristeno 1 godina. Violonceloto e vo mnogu dobra sostojba, kako stotuku kupeno vo prodavnica

Цена:230 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
Izrabotka kujni, plakari ,detski-profesionalno

Изработуваме ( со над 20 год. искуство ) и богати со идеии и совети : кујни (луксузни или стандардни) , плакари ( лизгачки, со тивко лизгање и долга експлоатација и обични ) ,детски соби,сп...

Цена:11 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
PRODAVAM POLOVNI SOLARIUMI UVEZENI OD GERMANIJA

PRODAVAM POLOVNI SOLARIUMI DONESENI OD GERMANIJA MOZE I PO PORACKA KOJ STO VIE KE GO POBARATE KOJ MODEL I KOJA JACINA .
IMAME I REZERVNI DELOVI ZA NIV KAKO STO SE LAMPI ELEKTRONIKI I DRUGI DELOVI ...

Цена:3.000 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
PRODAVAM BATERII OD SITE VRSTI NA JACINI 078 267-043

PRODAVAM SITE VIDOVI NA JACINI NA BATERII KOJ GI KORISTAT DECKI KOLICINA UPS UREDI MOTORCINA INVALIDSKI KOLICKI I ZA DRUGI NAMENI BATERIJA OD 6V -3Ah =850 den 6V-7Ah =1250 den 6V 10Ah=1550 12V-7Ah ...

Цена:850 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
PRODAVAM NOVI KOZMETICKI APARATI

PRODAVAM NOVI KOZMETICKI APARATI OD NASE MAKEDONSKO PROIZVOSTVO: APARAT ZA TOPLA DEPILACIJA ZA TELO I LICE PARAVANI POLICI KREVETI I SE DRUGO STO E POTREBNO ZA EDEN KOZMETICKI SALON ZA PODETALNI ...

Цена:220 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
PRODAZBA I MONTAZA NA LED EKRANI

NIE SME DISTRIBUTERI ZA LED DISPLAY I SERVIS I REZERVNI DELOVI ZA SITE MODELI NA LED DISPLAY
ZA SVE STO VE INTERESIRA VO VRSKA SO LED DISPLAY NIE SME TUKA ZA VAS 07 0710-853 078 267-043

BARATE ...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
POSTENSKI SANDACINA ZA ZGRADI NASE PROIZVOSTVO

PRODAVAM POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PROIZVEDENI VO MAKEDONIJA MNOGU KVALITETNI KONTAKT 070 710-853 078 267-043 POVELETE DA SE DOGOVORIME

Цена:11 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ЛАПТОПИ

Стари (100% исправни) и нови резервни делови за лаптопи со гаранција за квалитет...

За детали во врска со понудите, контактирајте не преку долунаведените информации или посетете го нашиот продаж...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 19.12.2014
Нови резервни делови за лаптопи..!

Нови резервни делови за лаптопи со гаранција за квалитет...
За детали во врска со понудите, контактирајте не преку долунаведените информации или посетете го нашиот продажен салон...

„ДИГИ...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 19.12.2014
ПЕЧАТЕНИ МАТЕРИЈАЛИ

ПЕЧАТИМЕ:
- ФЛАЕРИ
- БРОШУРИ
- МЕМОРАНДУМИ

Цена:1 ден.

Штип
 

Објавен на: 19.12.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.