Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Tastatura i Zvucnici DELUX, i Maus LOGITECH

Prodavam Tastatura - 200 den i Zvucnici DELUX - 100 den, funkcionalni, kako i Maus LOGITECH - 200 den ,isto taka funkcionalen. Moznosta za kupuvanje e ili zaedno ili oddelno.

Цена:500 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.08.2014
Zvucnici DELUX

Prodavam zvucnici DELUX , funkcionalni. Kontakt tel : 070/581-864

Цена:100 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.08.2014
Tastatura DELUX

Prodavam Tastatura DELUX, funkcionalna. Kontakt tel: 070/581-864

Цена:200 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.08.2014
Printer Stylus SX115

Prodavam Printer Stylus SX115 , funkcionalen 3 vo 1 printer, skener i kopir (vo boja). So site 4 boi potrebni za nego + dodatok CD za instalacija na istiot. Kontakt tel: 070/581-864

Цена:1.200 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.08.2014
Wierless TP-LINK Ruter

Prodavam Wierless TP-LINK Ruter, funkcionalen. Kontakt tel: 070/581-864

Цена:600 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.08.2014
Maus LOGITECH

Prodavam Maus LOGITECH, funkcionalen. Kontakt tel:070/581-864

Цена:200 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.08.2014
Monitor Pentium 4

Prodavam Monitor Pentium 4 (od postarite), vo odlicna sostojba i e vo funkcija.

Цена:600 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 23.08.2014
FARMA LAZAREVSKI ( Japonski Prepelici )

Prodavam Svezi oplodeni jajca od Japonski Prepelici za konzumiranje i za vedenje vo inkubator proizvedeni na sopstvena farma,pilinja do edna nedela po 60 den.sekoja naredna nedela po 10 plus,pilinj...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Изработка на субтитли ( титлување, subtitling ) - англиски на и од македонски

Subtitles, subtitling, captions, Macedonian - English and English to Macedonian. 150 MKD per 1 hour of the video.

Преработувам Ваши видео-материјали (спотови, реклами, видеа за социјални сајтови...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Барам хонорарен аранжман со агенција за превод од и на англиски

Барам ангажман како надворешен, хонорарен соработник на агенција за преведување и/или затворено (embedded) титлување од и на англиски.

Квалификации: CAE. Спремен сум да работам 24/7 на материјал...

Цена:90 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Превод (од и на) англиски - македонски - српски

Prevod od i na makedonski, srpski i angliski.

Преведување (несудско) на текстови од областите како право, економија, историја и др. хуманистички и философски жанрови, филмологија, белетристика (...

Цена:90 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Превод - англиски од и на македонски - Prevod Angliski Makedonski

Преведување од македонски на англиски и англиски на македонски јазик од сите области (освен медицина и сродните биомедицински науки). Цената се пресметува при димензии на фонт 11/12, независно од п...

Цена:90 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
kauc se pusta odlicen

kauc se pusta odlicen 1m x 1.95....stranicite se vadat doaga pomoderen...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Zajam ponuda između posebice i ozbiljan u 72 sati


Ti si posebna, pošteni i dobrog karaktera imate prihod koji može vam pomoći doći na svoje mjesečne isplate; Stavio sam na raspolaganju kredit od 5000 € do 1.000.000 € s vrlo isp...

Цена:10 €

Кочани
 

Објавен на: 22.08.2014
Posebno kredita može vratiti


Ja sam gospođa Romi Jurcyte, umirovljeni i bivši administrativni menadžer u riznice Južnoj Europi, posebno investitor. Ja sada nude financijske kredite od 10.000 € i 1.000.000 € ...

Цена:10 €

Кавадарци
 

Објавен на: 22.08.2014
Zajam ponuda za pojedince


Ja sam gospođa Romi Jurcyte, umirovljeni i bivši administrativni menadžer u riznice Južnoj Europi, posebno investitor. Ja sada nude financijske kredite od 10.000 € i 1.000.000 € ...

Цена:10 €

Кичево
 

Објавен на: 22.08.2014
Zajam ponuda između naročito ozbiljne za sveJa sam pojedinac i financijski menadžer. Ja bi privatne kredite po niskim kamatnim stopama. Vi ste prijenos, trebate novac za otplatu starog duga, želite kupiti kuću, stan ili auto, što ...

Цена:10 €

Кавадарци
 

Објавен на: 22.08.2014
Sony Xperia Sp

Glanc nov 1 nedela koristen

Цена:220 €

Прилеп
 

Објавен на: 22.08.2014
ЗАБАВЕН ПРИВЕЗОК.....

1.титка и свети.
2.реагира на свирежи и на гласни и високи тонови
3.се стартува со вадење на пластичниот блокатор од страна
070311807 078487452

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 22.08.2014
ПРОДАВАМ КОМПЛЕТ АВТО СПИСАНИЈА...

околу 70 тина списанија (автобилд, автоплус и автофокус) сите како комлет за само 1000 ден
070 311 807
078 487 452
Боби.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.