НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ЦЕНА: По договор

НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ


ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% повеќе, празник се плаќа 100%. Годишен одмор 65% платен. Смештајот првиот месец е бесплатен, втор месец плаќате 60е и од трет месец натака по 90е. Се работи во три смени и не е потребно претходно работно искуство. Фирмата ви изработува документи на 2 години (побит) виза за престој и работа во Словачка. Имате здраствено и пензиско осигурување и 13та плата.

ВИЛУШКАРИСТИ PSA PEUGEOT -потребно е искуство од 6 месеци, нема потреба од наш сертификат бидејќи не е признат во Словачка. Таму добивате ЕУ сертификат за вилушкаристи. Саатница е 4 е дневна и 4,20 е ноќна. Се изработува работна и виза за престој на 2 години

Потребна документација
-оригинал диплома од средно школо заверена со апостил печат
-уверение за неосудуван заверен со апостил
-2 слики

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ 077 940 206Град:
Скопје
Телефон:
077 940 206
Објавен на:
13.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Нена Герасимовска
Град:
Скопје
Телефон:
077 940 206
Објавен на:
13.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Datapons Pecatnica bara knigovezec

Firmata Datapons DOOEL Skopje ima potreba od vrabotuvanje na lice so i bez rabotno iskustvo za rabota vo knigoveznica

Цена:1 MKD


Објавен на: 15.07.2019
Млин за мелење сточна храна

Се продава млин за мелење на сточна храна. Меле 500 кила на саат.
(силос, чекичар и пуж)

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 03.07.2019
Se bara majstor knigopovrzuvac

Pecatnicata Propoint Dooel ima potreba od majstor knigopovrzuvac za rabota na mashini za dorabotka vo ofset pecatnica. (rabotno iskustvo ke se smeta kako prednost)
Plata po dogovor Informacii na e...

Цена:1 MKD


Објавен на: 17.06.2019
СЕ БАРА ВОЗАЧ СО ,,Ц,, и ,, Е,, КАТЕГОРИЈА

ДГТ Идадија Инженеринг Дооел Скопје има потреба од возач, со Ц и Е категорија.

Цена:По договор


Објавен на: 18.05.2018
UNITE KINGDOM - RABOTA I OBRAZOVANIE

- LONDON - RABOTA I VISOKO OBRAZOVANIE

Informacija za site zainteresirani gradzani koi imaat zelba da rabotat vo UK i zainteresirani za studii na Unverziteti vo UK .
Upisite na univerziteti se ...

Цена:1.300 EUR


Објавен на: 11.04.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка