Computer Gaming/Workstation + бесплатен монитор + mouse + тастатура

ЦЕНА: 1300 €

Computer Gaming/Workstation + бесплатен монитор + mouse + тастатура


Компјутер со совршени компоненти! Kомпонентите се избираат еден по еден за
поголемa брзина. бесплатен монитор + mouse + тастатура. Се користи само 1 година.!!!
RAM - Samsung (2x8) 16GB 2400 MHZ DDR4
HDD - Toshiba 1TB 7200 rpm
SSD - Adata 250gb
GPU - Sapphire AMD RX 470 - 4 GB
CPU - Intel i5-6500
Motherboard - Gigabyte z170 - HD3
PSU - Antec 700W Gold
2 ладилници - Hyper 212 Evo
бесплатно Windows 10 Pro Office 2016 Pro DriverBooster Pro.


Aко сакате можам да изградам уште еден компјутер од 400-2000 евраГрад:
kicevo
Телефон:
+38971516563
Објавен на:
25.03.2018

ЦЕНА: 1300 €

Карактеристики:

Град:
 Кичево

Контакт

Име:
Ilirian Selimi
Град:
kicevo
Телефон:
+38971516563
Објавен на:
25.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Citroen C5 2.0 HDI - 2009 g.- Euro 5 - Perfekten

Продавам Citroen C5 2.0 дизел, Евро 5 стандард,140 кс. прозизведен 2009 година, со многу додатна опрема..

- ЕКСТРА АВТОМОБИЛ, КАКО НОВ со одлични перформанси, за многу поволна цена !

Цена:5.600 EUR


Објавен на: 23.01.2020
DELOVEN PROSTOR , PRIZEMJE VO CENTO

DELOVEN PROSTOR, TVRDA GRADBA, PRIZEMJE VO CENTO DO PAZAROT I KAM OD 40m2, atraktivna lokacija

Цена:350 MKD


Објавен на: 14.11.2019
Cowin SE7 slusalki

Продавам нови неотпакувани Cowin E7 Pro слушалки. Доаѓаат и со 18 месечна фабричка гаранција.

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 05.11.2019
DAF XF so PRIKOLKA

Se prodava DAF 105XF 2009god so prikolka KOEGEL SN 24 2007god. I kamionot i prikolkata se vo odlicna sostojba.
*cenata e 15000€ +DDV.

Цена:15.000 EUR


Објавен на: 18.10.2019
DELOVOEN PROSTOR VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA so 20 godishno iskustvo na pazarot prodava deloen prostor vo Cntar kaj Cveten pazar. Prostorot e na prizemje so povrshina od 96m2. Cenata na objektor e 1100 eur/m2
Kontakt telefon...

Цена:1.100 EUR


Објавен на: 18.10.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка