Hitno Prodavam Hyunday Pony

ЦЕНА: 800 €

Hitno Prodavam Hyunday Pony


Prodavam hyunday pony vo odlicna sostojba 1992 god centralna brava soncev krov ima 4 novi gumi pali vozi registrirana do 20.10.2018Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078 277 443
Објавен на:
01.04.2018

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Hyundai Pony
Година на производство:
 1992
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 250 km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс

Дополнително:

check Плин
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување

Контакт

Име:
Mile
Град:
Skopje
Телефон:
078 277 443
Објавен на:
01.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Peugeot Boxer 2.8 HDI 2004

se prodava dobro zacuvan Peugeot boxer 2.8 hdi ne e uvezeno
2004 god.so 272200 km pominati,+ euro kuka
za poveke info javetese i moze da se vidi na sekoe vreme

Цена:3.600 EUR


Објавен на: 15.02.2020
Продавам Форд КА-2000

Продавам Форд Ка,одличен мотор,нови гуми 4,нови делови (кочници,хладњак,сега сменети) регистрирано до октомври 2020.

078-380-893

Цена:850 EUR


Објавен на: 02.02.2020
ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
MITSUBISHI COLT 1.3 GLI KLIMA PLIN - Регистрирано до 11.2020

РЕГИСТРИРАНО ДО НОЕМВРИ 2020 ГОД. Возилото е во добра состојба, поминати 227.000 км, со вграден атестиран плин. Клима уредот работи супер. Мотор 1,3 со 55 кс. Редовно менувано масло и филтри. Регис...

Цена:1.050 EUR


Објавен на: 07.11.2019
GRAJFER MAN

Cena po dogovor. Vozna sostojba. Poveke info na 070271628

Цена:По договор


Објавен на: 23.06.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка