Opel zafira 1-9 cdti 2006

ЦЕНА: 4700 мкд

Opel zafira 1-9 cdti 2006


Semejno vozilo vo odlicna sostojba
Napraven golem redoven servis ..smeneti site kaisi zategaci vodna pumpa ulje filtri nov akumulator dve novi gumi.ful oprema tempomat kozni sedista al bandasi I mn druga oprema
160 000 km ...garazirana I nema nikakvi doplnitelni trosoci ....pali vozi
Tef za kontakt
071 200 580Град:
Sopje
Телефон:
078299915
Објавен на:
25.04.2018

ЦЕНА: 4700 мкд

Карактеристики:

Марка возило:
 Opel Zafira
Година на производство:
 2006
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 160000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 120 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Кожни седишта
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Dragana Aceski
Град:
Sopje
Телефон:
078299915
Објавен на:
25.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава Renault Scenic

Се продава рено сеник 1.5 dci 2008 год.
Регистрирана до 13.04.2019
Мала потрошувачка 5л градска
Колата е редовно сервисирана

Цена:По договор


Објавен на: 28.05.2018
Se prodava FORD kabriolet STREETKA za 3.333 evra

Edinstveniot Ford sto e proizveden od fabrikata Pininfarina i dizajniran od Carrozzeria Ghia od Torino. Limitirani 40.000 parcinja proizvedeni od 2003 do 2005 godina, sto mu ovozmozuva na StreetKa ...

Цена:3.333 EUR


Објавен на: 02.05.2018
prodavam bmw118d

Prodavam bmw 118d so 5 vrati.Voziloto e redovno servisirano posleden pat na 01.03.2018. Siva metalik boja. Registracijata e do 31.12.2018 godina.
ima 4 -ri zimski,letni gumi.
Cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 01.05.2018
Citroen c3 Tiptronic

Citroen c3 1.6/16v benzin G:2003 90000 km so garancija so servisna kniska Poluautomatik menjac + - 
Kolata e donesena od Ch

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 13.04.2018
Golf 3 1.9 tdi karavan

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9 TDI 90KS SO
**KLIMA** REGISTRIRAN CELA GODINA
SO 4 SEGA KUPENI ZIMSKI GUMI NOV AKULUMATOR NE UDRENA NITU FARBAN NEMA KERPENICI STEGNATA PREDNICA 1997 GODINA NA PROIZVOT...

Цена:1.750 EUR


Објавен на: 14.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка