Prodavam stan hitno,poradi zaminuvanje vo USA

ЦЕНА: 68000 €

Prodavam stan hitno,poradi zaminuvanje vo USA


Stanot e 49 kvadrati vo zgrada 4 godini stara...so termo fasada ima dve sobi,dve terasi,na jugoistok e na 3 sprat od 4 sprata...stanceto e sredeno dizajnerski od agencija za sreduvanje se prodava so sve sto gledate na slikite...kompletno....ima i sopstven parking vo podrum i podrum...potocno se naoga vo Kapistec...Град:
Skopje
Телефон:
075339222
Објавен на:
14.10.2015

ЦЕНА: 68000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 50 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 3 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Лукс.

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Alexander Sttern
Град:
Skopje
Телефон:
075339222
Објавен на:
14.10.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

STAN GARSONJERA 33m2 KAJ RUZVELTOVA

Se prodava garsonjera od 33m2 vo zgrada novogradba na prvi kat, pozadi Slatkarnica Kanela na Ruzveltova. So opremena kujna i kupatilo.
Cena: 39000 Evra
Poveke informacii na kontakt telefoni:
...

Цена:39.000 EUR


Објавен на: 20.07.2016
NOV STAN OD 88m2 VO HROM

Новоизградена зграда (12 стана), вселен 2013. Големина 88 вкупно. Пространа дневна соба, трепезарија, спална соба и галерија со можност за модификација во повеќе соби. Целосна уредна имтоправна док...

Цена:По договор


Објавен на: 22.11.2015
Trosoben stan od 60m2 vo Hrom

Prodavam trosoben stan so odlicna lokacija vo naselba Hrom, pokraj ulicacata Vojvoda Vasil Chakalarov vednas sproti novata igroteka Dremalend Vlae. Na 4 kat so 60 m2 stanbena povrsina plus 8 m2 ter...

Цена:По договор


Објавен на: 20.05.2016
POVOLNI STANOVI VO NOVA ZGRADA VO CRNICE

,STANOVITE SE SO ODLICEN KVALITET I DOBAR RASPORED,SE NAOGJA POD PADINITE NA VODNO NA UL KRATOVSKA 15 I IMA POGLED KON GRADOT ,CENATA NE E FIKSNA

STAN2
REALNA SOSTOJBA 67,5M2+15.5M2 TERASA........

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 13.11.2015
HIT - KOMPLETNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA

NA VISTINSKOTO MESTO STE!
AGENCIJA HIT RASPOLAGA SO KOMPLETNA AKTUELNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA NA TERITORIJA NA CELO SKOPJE IZGRADENI I VO GRADBA, SO CISTA DOKUMENTACIJA!
IZBERETE SIGURNA...

Цена:1 EUR


Објавен на: 15.03.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка