Se prodava delovno stanben prostor na glavna ulica do Bugarska Ambasada

ЦЕНА: По договор

Se prodava delovno stanben prostor na glavna ulica do Bugarska Ambasada


Se prodava delovno stanben prostor na glavna ulica Ivo Lola Ribar do Bugarska Ambasada.

So imoten list, neto povrsina 638 m2, bruto povrsina 735 m2.Телефон:
070223333
Објавен на:
23.05.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 735 m2

Контакт

Име:
Agencija za nedviznosti Tim
Телефон:
070223333
Објавен на:
10.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се издава стан во центар / Apartment for rent:

Се издава стан

Општина : Скопје ,Центар
Локација: Водно / Црниче

Цена:1.700 EUR


Објавен на: 28.09.2016
PRODAVAM KABRIOLET

PRODAVAM KABRIOLET SO 2 SEDISTA I SOFT TOP, FORD STREETKA, dizajn Pininfarina, proizveden 2003 dekemvri, 1.6 benzin, 60.000 km projdeni, odlicna sostojba, zelen metalik so kozni cigla boja sedista....

Цена:3.900 EUR


Објавен на: 09.12.2015
NOV STAN OD 88m2 VO HROM

Новоизградена зграда (12 стана), вселен 2013. Големина 88 вкупно. Пространа дневна соба, трепезарија, спална соба и галерија со можност за модификација во повеќе соби. Целосна уредна имтоправна док...

Цена:По договор


Објавен на: 22.11.2015
ПРОДАВАМ МАЗДА 2 1.3

- Возилото е во одлична состојба. Досеа немало дефекти, удари или било какви оштетувања;
- Возилото е редовно сервисирано и внимателно одржувано и истото е регистрирано до 07.2016;
- Возилото има...

Цена:5.000 EUR


Објавен на: 29.10.2015
Prodavam stan hitno,poradi zaminuvanje vo USA

Stanot e 49 kvadrati vo zgrada 4 godini stara...so termo fasada ima dve sobi,dve terasi,na jugoistok e na 3 sprat od 4 sprata...stanceto e sredeno dizajnerski od agencija za sreduvanje se prodava s...

Цена:68.000 EUR


Објавен на: 14.10.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка