TICO/MATIZ/SPARK/AVEO - Zamena sicevi i vodilki na ventili

ЦЕНА: 800 мкд

TICO/MATIZ/SPARK/AVEO - Zamena sicevi i vodilki na ventili


Kompleten remont na cilinderska glava od motor (usluga+delovi) na TICO/MATIZ/SPARK/AVEO: max. do 5.400,00 den.
Zamena na edno sediste (SIC) od ventil : ---> max. do 800 den.
Zamena na edna vodilka (VOGJICA): ---> max do 600 den.
Ultrazvucno cistenje cilinderska glava: 800 den.

Квалитетни услуги, прифатливи цени ..., побарајте понуда.

Резервни делови за сите DAEWOO (ДАЕВУ), CHEVROLET (ШЕВРОЛЕТ) и OPEL (ОПЕЛ) возила по поволни цени ...Град:
Skopje
Телефон:
02/2654-876; 070/234-714
Објавен на:
04.04.2014

ЦЕНА: 800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Град:
Skopje
Телефон:
02/2654-876; 070/234-714
Објавен на:
08.12.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

CILINDERSKA GLAVA ZA DAEWOO LANOS 1.5SOHC

Polovna glava za Daewoo Lanos 1.5SOHC koplet so ventili, Cena: 6.200,00 den
Nova glava za Daewoo Lanos 1.5SOHC (bez ventili), Cena: 15.600,00 den.
Резервни делови за сите DAEWOO (ДАЕВУ), CHEVROLE...

Цена:6.200 MKD


Објавен на: 03.03.2013
REMONT NA GLAVA (DEKLA) OD MOTOR

МАШИНСКИ РЕМОНТ НА ГЛАВИ ОД МОТОРИ НА СИТЕ ВИДОВИ БЕНЗИНСКИ И ДИЗЕЛ ВОЗИЛА (ПАТНИЧКИ, ТОВАРНИ, ГРАДЕЖНИ, МОТОРЦИКЛИ ....)

1. Замена ВОДИЛКИ на вентили
2. Корекција на налегнувачката површина на...

Цена:90 EUR


Објавен на: 04.04.2014
GLAVA ZA DAEWOO NEXIA 1.5 DOHC

ODLICNA POLOVNA GLAVA ZA NEXIA 1.5 DOHC, CENA: 150 EVRA
NOVA GLAVA ZA NEXIA 1.5 SOHC, CENA: 250 EVRA
Резервни делови за сите DAEWOO (ДАЕВУ), CHEVROLET (ШЕВРОЛЕТ) и OPEL (ОПЕЛ) возила по поволни ...

Цена:150 EUR


Објавен на: 03.03.2013
GLAVA ZA SPARK / MATIZ - II

1. POLOVNA GLAVA ZA SPARK / MATIZ - II (BEZ RAZVODNIK), CENA: 220 EVRA
2. NOVA GLAVA, KOMPLET SO VENTILI I BREGASTA, ZA SPARK / MATIZ-II (BEZ RAZVODNIK), CENA: 450 EVRA
3. NOVA GLAVA, KOMPLET SO ...

Цена:220 EUR


Објавен на: 03.03.2013
REZERVNI DELOVI ZA DAEWOO I CHEVROLET

NOVI REZERVNI DELOVI ZA SITE TIPOVI NA VOZILA OD PROGRAMATA NA DAEWOO I CHEVROLET
MEGU DRUGOTO I ZA LUBLIN

Цена:1 MKD


Објавен на: 13.08.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.