registracija na firmi,stecaj,likvidacija....

ЦЕНА: 10 мкд

registracija na firmi,stecaj,likvidacija....


Najbrzo i najpovolno vrsime registracija na site vidovi trgovski drustva,stecaj i likvidacija.....Град:
Skopje
Телефон:
070-367-764
Објавен на:
05.11.2012

ЦЕНА: 10 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
aleksandra Bogdanoski
Град:
Skopje
Телефон:
070-367-764
Објавен на:
05.11.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Регистрација на фирми,стечај,ликвидација.......

*Вршиме регистрација на секаков вид на трговски друштва(ДОО,ДООЕЛ,ПЗУ,Заедница на сопственици,Здруженија на граѓани,итн..)
*Изработка на сите видови правни акти(договори,тѕжби,жалби.)
*Застапувањ...

Цена:10 MKD


Објавен на: 11.11.2012
Iznajmuvanje na bubica EFTINO A KVALITETNO !

Изнајмување на висококвалитетна микро бубица која воопшто не е приметлива. Со две батерии работи до 5 саати без престан и марката и е Philips. Во цената е вклучено и две батерии.


__________________

Цена:500 MKD


Објавен на: 05.11.2012
***NOVO LISICE NOV 55 m2

AGENCIJA FENIKS PRODAVA NOV STAN 2006 GODINA 55 m2 PLUS 3 m2 TERASA VO NOVO LISICE POCETNA CENA 950 EVRA/m2 075373299

Цена:950 EUR


Објавен на: 05.11.2012
БАРАМ ИНВЕСТИТОР РЕОН МАЏИР МААЛО

Бараме инвеститор за изградба на зграда во Маџир Маало ул. Вардарска. Поседуваме кука од 80 м2 која според ДУП Маџир Маало спага во изградба на стамбен простор. Куката е со трансформирана сопствено...

Цена:По договор


Објавен на: 11.03.2013
Мини пивара

Започнете нов и оригинален бизнис во Македонија. Се продава мини пивара - Поволно!

078 33 99 66

Цена:По договор


Објавен на: 16.10.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.