ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ RAMSTORE

Impuls Agencija izdava kompletno novo opremen stan vo Centar vo neposredna blizina na Ramstore Mall.Stanot e na 5 sprat so lift, raspolaga so 1 spalna soba,dnevna,kujna,kupatilo.
Cena:230 eur

M...

Цена:230 €

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR KAJ KATOLICKA

Impuls Agencija izdava kompletno novo opremen 3 soben stan vo Centar pozadi Katolicka Crkva.Stanot raspolaga so 2 spalni sobi,dnevna,kujna,kupatilo i golem balkon.
Cena:300 Eur za podolg period

...

Цена:300 €

Скопје
63 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
ODLICHEN STAN VO RASADNIK

Agencija IMPULS izdava odlichen stan vo Kisela Voda - Rasadnik. Stanot e so povrshina od 54m2, raspolaga so moderna dnevna soba, kompletno opremena kujna, spalna soba so dva edinechni kreveti, toal...

Цена:200 €

Скопје
54 m2
2 соби
5 - 10 кат
Клима
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
NOV PREKRASEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA,VODNO SORAVIJA

Impuls Agencija izdava kompletno ubavo namesten 2 soben stan na odlicna luxuzna lokacija kaj Hotel Skala.Stanot raspolaga so 1 spalna soba,dnevna,kujna,kupatilo i balkon.
Cena:300 eur
MARIJA 070/...

Цена:300 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
KOMPLETNO NAMESTEN STAN KAJ UNIVERZALNA

Impuls Agencija izdava kompletno opremen stan kaj Univerzalna.Stanot raspolaga so 1 spalna soba, dnevna,kujna,kupatilo i balkon.
Gradsko parno so niski troshoci
Cena:250 eur
MARIJA 070/274-423

Цена:250 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
LUXUZNO OPREMEN STAN VO AERODROM KAJ BISER

Impuls Agencija izdava luxuzno opremen stan vo Aerodrom kaj t.c BIser.Stanot raspolaga so 1 spalna soba, raskoshna dnevna so kompletno nov mebel,kujna,trpezarija itn.
Cena:350 eur

Цена:350 €

Скопје
65 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
PREKRASEN STAN VO KAPISTEC

Impuls Agencija izdava kompletno opremen stan vo Kapistec.Stanot raspolaga so 3 golemi spalni sobi,raskoshna dnevna, odvoena kujna,kupatilo, gostinski toalet,golem balkon so pogled prema Vodno,osta...

Цена:600 €

Скопје
65 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
PREKRASEN STAN VO KOZLE KAJ MIN.ZA EKONOMIJA

Impuls Agencija izdava kompletno ubavo namesten stan vo Kozle vo blizina na Min. za Ekonomija.Stanot raspolaga so 1 spalna soba, dnevna,kujna,kupatilo,golem balkon,sopstven parking (so elektrichni ...

Цена:250 €

Скопје
65 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
UBAVO KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA

Impuls Agencija izdava kompletno opremen stan vo Centar, vo neposredna blizina na Univerzalna Sala.Stanot raspolaga so 1 spalna soba, dnevna,kujna,kupatilo.
Cena:250 eur

MARIJA 070/274-423

Цена:250 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
PREKRASEN STAN SO NOV MEBEL VO TAFTALIDZE

Agencija IMPULS izdava prekrasen stan kompletno opremen so nov mebel vo Taftalidze. Stanot e so povrshina od 60m2, raspolaga so moderna dnevna soba, kompletno opremena kujna so bela tehnika, spalna...

Цена:330 €

Скопје
60 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
PREKRASEN NOV STAN VO DEBAR MAALO

Se prodava nov do sega nevseluvan stan vo Debar Maalo, stanot raspolaga so golemo pretsobje,
2 golemi spalni sobi,raskoshna dnevna,golemo kupatilo i gostinski toalet.Stanot e so juzna orientacija ...

Цена:1.100 €

Скопје
80 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
MODEREN STAN KAJ KATOLICHKA

Agencija IMPULS izdava kompletno opremen stan 53m2 vo Centar kaj Katolichka. Stanot raspolaga so prostrana dnevna soba, kompletno opremena kujna so site elementi i bela tehnika, tarpezarija, spalna...

Цена:250 €

Скопје
53 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO KARPOSH1

Agencija IMPULS izdava kompletno renoviran stan so nov mebel 60m2 vo Karposh1 vo blizina na mashinski. Stanot raspolaga so prekrasna dnevna, kompletno opremena kujna so site elementi i bela tehnika...

Цена:320 €

Скопје
60 m2
3 соби
5 - 10 кат
Клима
Парно греење

Објавен на: 09.08.2016
KOMPLETNO NOVO NAMESTEN STAN NA VODNO KAJ KOCO RACIN

Impuls Agencija izdava kompletno ubavo i novo opremen stan na Vodno, vo blizina na ou.Koco Racin.Stanot e na 1 sprat,raspolaga so 2 spalni sobi,dnevna,kujna,kupatilo,gostinski toalet .
Ima dvor i ...

Цена:600 €

Скопје
110 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
ODLICHEN STAN KAJ RAMPA

Agencija IMPULS izdava odlichen stan vo Kisela Voda kaj RAMPA. Stanot raspolaga so prostrana i svetla dnevna soba, kompletno opremena kujna so site elementi i bela tehnika, 2 spalni sobi, kupatilo,...

Цена:300 €

Скопје
73 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
UBAVO KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO N.LISICE

Impuls Agencija izdava kompletno ubavo namesten stan vo Novo Lisice na odlicna mirna lokacija pozadi stariot Ramstore.Stanot raspolaga so 1 spalna soba,dnevna,kujna ,kupatilo.
Cena:180 eur

Цена:180 €

Скопје
40 m2
2 соби
4 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
LUKSUZEN STAN VO CITY TOWER

Agencija IMPULS izdava luksuzen stan od 55m2 vo CITY TOWER Karposh4. Stanot raspolaga so dnevna soba, kompletno opremena kujna so site elementi i bela tehnika, tarpezarija, spalna soba, kupatilo. C...

Цена:1 €

Скопје
55 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.08.2016
PREKRASEN STAN VO AERODROM PO EKSTRA CENA

Agencija IMPULS izdava prekrasen stan vo Aerodrom po ekstra cena. Stanot raspolaga so dnevna soba, kompletno opremena kujna, spalna soba, kupatilo, prekrasna prostrana terasa.
Kontakt:

Цена:200 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 08.08.2016
ODLICNO NAMESTEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA

Impuls Agencija izdava kompletnoubavo opremen stan vo Centar, vo blizina na Univerzalna Sala.Stanot e na 5/6 so lift,raspolaga so 3 spalni, raskoshna dnevna soba,kujna,trpezarija,kupatilo,gostinski...

Цена:400 €

Скопје
84 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 08.08.2016
NOV ODLICNO NAMESTEN STAN VO CRNICE

Impuls Agencija izdava kompletno namesten stan vo Crnice, na odlicna mirna lokacija vo nova zgrada.Stanot raspolaga so 1 spalna soba,dnevna,kujna,kupatilo, terasa i sopstvena garaza.
Cena:280 eur
...

Цена:280 €

Скопје
57 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 08.08.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка