ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
**ETNO Vila** - KRUSEVO

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot na Krusevo.
(parking prostor, parno greenje, internet, kabelska TV, DVD, skara...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 19.08.2015
Izdavam novi studija "AMIGO" vo centarot na Ohrid,cena mnogu povolna

Izdavam novi studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plos...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 19.08.2015
13389 KAPISTEC

AGENCIJA VILA IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC ... 180 EVRA ... SIFRA .. 13389 .. KONTAKT ... 075373299

Цена:180 €

Скопје
57 m2
2 соби
Празен
Парно греење

Објавен на: 19.08.2015
13358 KAPISTEC

AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC KAJ ZEBRA ZA STUDENTI ... SIFRA ... 13358 .. 220 EVRA ... KONTAKT .. 075373299

Цена:220 €

Скопје
60 m2
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 19.08.2015
NOV 2 SOBEN STAN 61m2 VO RASADNIK

PRODAVAME NOV DVE SOBEN STAN VO RASADNIK, .DNEVNA SO KUJNA+ SPALNA SOBA+BANJA+TERASA.3/7 KAT CENA 57.950 EUR
SIFRA-417
kisela voda/кисела вода/расадник

Цена:950 €

Скопје
61 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
NOV 3 SOBEN STAN 82m2 VO RASADNIK

PRODAVAME NOV TRI SOBEN STAN VO RASADNIK,VEDNAS VSELIV SO IMOTEN LIST .DNEVNA SO KUJNA+ RODITELSKA SPALNA SOBA+DETCKA SOBA+BANJA+GOSTINSKO WC+TERASA.3/7 KAT ЦЕНА 77.900

SIFRA-419
kisela voda/ки...

Цена:950 €

Скопје
82 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
NOV 2 SOBEN STAN 54m2 VO RASADNIK

PRODAVAME NOV DVE SOBEN STAN54М2 VO RASADNIK,.DNEVNA SO KUJNA+ SPALNA SOBA+BANJA+TERASA.3/7 KAT CENA 51.300 EUR

SIFRA-418
kisela voda/кисела вода/расадник

Цена:950 €

Скопје
57 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
NOV STAN OD 125m2 85m2+40 m2 TERASA

PRODAVAME NOV TRI SOBEN STAN VO KISELA VODA-RASADNIK 125 M2,OD KOJ 85 M2 VNATRESNA POVRSINA +40M2 TERASA.DNEVNA SO KUJNA +SPALNA SOBA+DETSKA SOBA. GODINA NA GRADBA 2013.SO CIST IMOTEN LIST KAT 7/7....

Цена:85.000 €

Скопје
125 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 19.08.2015
NOV 2 SOBEN STAN 51.20m2 VO RASADNIK

PRODAVAME NOV DVE SOBEN STAN VO RASADNIK,VEDNAS VSELIV SO IMOTEN LIST ZA PREDBELEZUVANJE.DNEVNA SO KUJNA+ SPALNA SOBA+BANJA+TERASA.7/7 KAT
STANOT E BEZ KOSINI,SO BETONSKA PLOCKA+TOPLOTNA IZOLACIJ...

Цена:920 €

Скопје
51 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
NOV STAN 66M2-EKSKLUZIVNA GRADBA-KOMPLEKS MI-DA

PRODAVAME NOV NEVSELUVAN TRISOBEN STAN OD 66 M2: (DNEVNA SO KUJNA+SPALNA SOBA+DETSKA SOBA+TERASA + MOZNOST ZA DOPOLNITELNO KUPUVANJE NA ZATVOREN PARKING PROSTOR NA DVE NIVOA POD ZGRADA.OSTANATI KAT...

Цена:1.200 €

Скопје
66 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
DOMIK IZDAVA 2-SOB. NAM. STAN VO KTK 250 EVRA

Agencija Domik izdava 2-soben namesten stan vo KTK, 45 m2 nova zgrada , Cena 250 Evra, - sifra 7149

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana
tel za...

Цена:250 €

Скопје
45 m2
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 19.08.2015
DOMIK IZDAVA D.PROSTOR VO CENTAR KAJ GRCKA AMBASADA

Agencija Domik izdava d.prostor vo Centar kaj grcka ambasada 37 m2, Cena 200 Evra - sifra 255071

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

Цена:200 €

Скопје
37 m2
 

Објавен на: 19.08.2015
DOMIK IZDAVA LUX. STAN VO CENTAR SO GARAZA

Agencija Domik izdava 3-soben 75 m2 komplet namesten stan vo Centar, nova zgrada, so garaza Cena 450 Evra - sifra 11951

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasat...

Цена:450 €

Скопје
75 m2
3 соби
3 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 19.08.2015
DOMIK IZDAVA 2-SOB. NAM. STAN VO NOVO LISICE

Agencija Domik izdava 2-soben namesten stan vo Novo Lisice, 67 m2 vo nova zgrada Cena 250 Evra - sifra 113902

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

Цена:250 €

Скопје
67 m2
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 19.08.2015
KARPOS 1 5046

AGENCIJA VILA IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO KAPOS 1 SO OPREMENA KUJNA ... 200 EVRA ... SIFRA ... 5046 ... KONTAKT ... 075373299

Цена:200 €

Скопје
85 m2
3 соби
Празен
Парно греење
Лифт

Објавен на: 19.08.2015
DOMIK IZDAVA 2-SOB. NAM. STAN KAJ 3 BISERI

Agencija Domik izdava 2-soben namesten stan vo Aerodrom kaj 3 Biseri 46 m2 Cena 180 Evra - sifra 255262

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

Цена:180 €

Скопје
46 m2
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 19.08.2015
NOV STAN 130M2-EKSKLUZIVNA GRADBA-KOMPLEKS MI-DA

RODAVAME NOV NEVSELUVAN CETIRISOBEN STAN OD 130 M2: (DNEVNA SO KUJNA+SPALNA SOBA SO SOPSTVENA BANJA+3 DETSKA SOBA+OSTAVA+BANJA+TERASA + MOZNOST ZA DOPOLNITELNO KUPUVANJE NA ZATVOREN PARKING PROSTOR...

Цена:1.200 €

Скопје
130 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
NOV STAN 49M2-EKSKLUZIVNA GRADBA-KOMPLEKS MI-DA

PRODAVAME NOV NEVSELUVAN DVOSOBEN STAN OD 49 M2: (DNEVNA SO KUJNA+SPALNA SOBA+TERASA + MOZNOST ZA DOPOLNITELNO KUPUVANJE NA ZATVOREN PARKING PROSTOR NA DVE NIVOA POD ZGRADA.OSTANATI KATOVI/1.2.3.4....

Цена:1.350 ден.

Скопје
49 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
NOV STAN 41M2-EKSKLUZIVNA GRADBA-KOMPLEKS MI-DA

PRODAVAME NOV NEVSELUVAN DVOSOBEN STAN OD 41 M2: (DNEVNA SO KUJNA+SPALNA SOBA+TERASA + MOZNOST ZA DOPOLNITELNO KUPUVANJE NA ZATVOREN PARKING PROSTOR NA DVE NIVOA POD ZGRADA.KAT 7/7 CELOSNA PLOCA + ...

Цена:1.350 €

Скопје
41 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
PREKRASEN 4 SOBEN STAN VO AERODORM TRI BISERI

PRODAVAME 4 SOBEN STAN VO AERODORM .ODLICNA LOKACIJA: TRI SPALNI SOBI SO POSEBEN HODNIK I BANJA+GOSTINSKO WC+KUJNA +DNEVNA I 3 TERASI. LIVT,KAT 4/7 PODRUM.
CENA 90.000 EVRA
VREDI DA SE POGLEDNE!!!

Цена:87.000 €

Скопје
100 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 19.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.