Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Нов adidas фудбал champions league matchball

Нов adidas фудбал champions league matchball.
Posle 17:00.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2014
ПРОДАВАМ ТОЧАК

ПРОДАВАМ ТОЧАК МАШКИ 28 ГУМА,СО СКРШЕН РАМ,ОСТАНАТОТО ФУНКЦИОНИРА ОДЛИЧНО ,НЕКОИ ДЕЛОВИ СЕ СКОРО СМЕНЕТИ

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2014
ПРОДАВАМ РОЛЕРКИ FILA

ПРОДАВАМ РОЛЕРКИ FILA,БРОЈ 45.5,МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНИ,ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2014
eftini cizmi-zasto nee sezona

se prodavaat maski cizmi novi doneseni od stranstvo br 43 odlicni moze i po kargo prakanje

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2014
se prodavaat jambolii tkaeni na razboj novi odlicna cvrsta izrabotka

jamboliite se svetlo kafeni vinski crveni i 1bel--so golemina za trosed no odlicno izgledaat i poslani na zemja vo nekoa vikendica ili etno stil nekadei---ima 5 site ako se zemat naednas ima popust...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.04.2014
Продавам добро сочуван Орбитрек

Продавам Орбитрек во многу добра состојба. Многу малку користен. Цена 5500

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.04.2014
Дрес

Дрес со логото на МЗТ Скопје е во продажба!

Цена:450 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2014
Обрач за кошарка со шарена мрежа

Oбрачот не е користен.Има шарена мрежа,обрачот е средна големина.

Цена:950 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2014
Casovi fitness

Profesionalen licen trener so megunarodna licenca i povekjegodisno rabotno iskustvo (poranesen fitnes natprevaruvac) drzi privatni casovi za vezbanje, pravi programi za vezbanje i isxrana za namalu...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2014
prodavam CD-a so ve`bi-za zdravo zgodno stegnato sexi telo


a.opis na proizvodot
prodavam CD-a za ve`bawe na telesni ve`bi:
1. Sindy Crford 1h,36min ve`bi za sekoj del od teloto rabiti Sindy Crford so individualen trener

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2014
Prodavam AirMax patiki novi neobleceni

Prodavam patiki Nike AirMax, patikite se doneseni od Amerika i ne se noseni bidejki mi se mali site zainteresirani da mi se javat na 076 441 487 ili da mi pratat mail.Cena: 5400

Цена:5.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2014
кондури Forum Kicker (size 11)


Кондури Forum Kicker (size 12) / користени 2 сезони, премиум линија од Форум, идеално цврсти за полесна реакција и вртење. Цена 3000 денариа

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.02.2014
Bmx GT Zone

Продавам BMX GT Zone. Цена:5000 ден.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.01.2014
Glutamin kreatin Gainer

Novi , Brand -superior 14

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.01.2014
Сноуборд Кондури Northwave Freedom

Се продаваат кондури за сноуборд број 45, марка Northwave Freedom (специјализирана за производство на кондури).
Двојна кондура со двоен систем на затегнување, внатрешен на сајла, надворешен на врв...

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2013
Копачки

Прдавам ккопачки број 39 мал калап -NIKE Mercuriall skoro novi

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2013
ПРОДАВАМ СПРАВА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ

Продавам справа за стомачни мускули AB KING Pro купена од TopShop.
Цена: 4000 денари (не е фиксна).

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2013
ПРОДАВАМ ВОЕН ДВОГЛЕД ОД 1946 ГОД.

Продавам швајцарски воен двоглед Kern Aarav Armee-Modell од 1946 година (6х24). Двогледот е одлично сочуван и е во комплет со футрола од чиста кожа.
Цена: 5000 денари (не е фиксна).

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2013
Alarmen sistem za velosipedi

Odlicen sigurnosen sistem so koj ke go zastitite vasiot velosiped od krazba. Se montira permanentno na samiot ram od velosipedot.

Specifikacii:
Materijal: Cvrsta plastika bez metalni delovi koi...

Цена:890 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2013
prodavam mreza za tenis

nova neupotrebena

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка