Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Audi A4 2.0 TDI FABRIKA MOZNA ZAMENA

AUDI A4 2.0 TDI 103KW-140 KS S-LINE UNIKAT NOVA KOLA KUPENA I ODRZAVANA VO PORSHE MAKEDONIJA REGISTRIRANA DO 08-2014 I ZELEN KARTON CELA GODINA NE E OD UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MANA I...

Цена:10.800 €

Audi A4
2005
Скопје
182500 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
BMW 116i se prodava

bela boja, prv gazda odlicno socuvana

Цена:8.000 €

Bmw 116
2006
Скопје
77000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 11.01.2014
Prodavam Mercedes CLK 240 avangarde

Prodavam Mercedes CLK 240 avangarde
neuvezuvan, vo odlicna sostojba,
prv sopstvenik.

Цена:8.500 €

Mercedes-benz CLK 240
2002
Скопје
125000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 10.01.2014
Се продава golf4

Продавам голф4 во одлична состојба, климатроник

Цена:2.500 €

VW Golf
1998
Скопје
156000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
Opel Astra 1.7dti (ISUZU)-02

Se prodava Opel Astra 1.7DTI(ISUZU)75KS
SO FULL OPREMA
Plateni davacki do registracija i prevedni dokumenti
--GODINA NA PROIZVOTSTVO 28-08-2002

Цена:По договор

Opel Astra
2002
Кавадарци
170000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
Opel Corsa c 1.0 2002

Opel Corsa C sportski napravena. odlicna . 1.0 benzinec 2002 godina registrirana cela godina smeneto ulje.novi gumi so alu bandazi. odlicno socuvana i mnogu ekonomicna so full oprema klimatronik .1...

Цена:2.300 €

Opel Corsa
2002
Велес
125000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
FORD FOCUS 1.8 TDDI 90KS--O C A R I N E T O---

FORD FOCUS 1.8 TDDI 90KS--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVOTSTVO(2000)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;

Цена:По договор

Ford Focus
2000
Кавадарци
143000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
OPEL CORSA 1.7 DTI-ISUZU----O C A R I N E T O-------------

OPEL CORSA 1.7 DTI-ISUZU----O C A R I N E T O------
-GODINA NA PROIZVOTSTVO(2002)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;

Цена:По договор

Opel Corsa
2002
Кавадарци
178000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
CITROEN BERLINGO 2.0 HDI----O C A R I N E T O--

CITROEN BERLINGO 2.0 HDI----O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVOTSTVO(2003)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;

Цена:По договор

Citroen Berlingo
2003
Кавадарци
130000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
OPEL ASTRA 1.7DTI-ISUZU-----O C A R I N E T O------

OPEL ASTRA 1.7DTI-ISUZU-----O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVOTSTVO(2001)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;

Цена:По договор

Opel Astra
2001
Кавадарци
145000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
mercedes 124 200d registriran

karoseriski kolata e vo odlicna sostojba registrirana e do 10ti januari 2015ta motorot i e slab za poveke informacii na telefon ili mail. cenata e fiksna

Цена:850 €

Mercedes-benz 200
1988
Скопје
300000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
FORD FOCUS TDCI - 02

Ford Focus TDCI (noviot facelift) so full oprema:
- KLIMATRONIK
- BORD KOMPJUTER
- SERVO VOLAN

Цена:2.750 €

Ford Focus
2002
Куманово
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014
BMW 730 D - EVOLUTION - EXTRA FUL OPREMA - 2004 GOD

B M W 730 DIZEL 218 KS BIZNIS KLASA SO EXTRA FULL VISOKO NIVO NA OPREMA MNOGU SOCUVAN CELOSNO VO BESPREKORNA SOSTOJBA SO ORGINALNI 218500 KM. SO TRI FABRICKI KLUCA SERVISIRAN I REGISTRIRAN NA MK TA...

Цена:13.500 €

Bmw 730
2004
Скопје
218500 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.04.2014

Цена:По договор

Mercedes-benz 200
1999
Скопје
Дизел
4-5 врати
Клима

Објавен на: 22.04.2014
seat ibiza 1.9dti 74kw 2002go vo super sostojba i ful oprema

seat ibiza 1.9 dti ,,,74kw 101ks ,,,,,2002god,,,,, so samo 105000km,,,, so dva kluca,,,,,,, oprema klima automatska ,,,,,,,radio ,,,,,,,el retrevizori,,,,,el stakla site 4,,,,,,air bag,,,,,,abs,,,,...

Цена:3.700 €

Seat Ibiza
2002
Скопје
105000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.04.2014
MERCEDES C 200 CLASSIC 2.2 CDI - 01

Продавам MERCEDES C 200 CLASSIC 2.2 CDI 2001 произведен.
Колата е со полна опрема:Клима двозонска, Темпомат, 6 степен менувач, Електрика на прозори, 2 клуча со далечинско, Патен компјутер, Електр...

Цена:По договор

Mercedes-benz C 200
2001
Скопје
266000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.04.2014
FORD FOCUS Caravan 1.8 TDd, ZETEC

Продавам FORD FOCUS Caravan 1.8 TDd, 66KW/90PS, модел ZETEC.
Регистриран до 19. 10. 2014
Направен е комплетен севис со промена на сите Филтери, Каиши, Масло, Затегач,Предни дискови со нови плочк...

Цена:1 €

Ford Focus
2001
Скопје
145000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.04.2014
KUPUVAM AVTOMOBIL

KUPUVAM AVTOMOBIL OD 1998 GOD DO 2010 GOD SO MK TABLI ILI DO REGISTRACIJA. MERCEDES, BMW, AUDI, VW, PASSAT, GOLF, OPEL, FORD, SKODA, PEUGEOT, FIAT, JEEP, SEAT, DAEWOO, SHEVROLET . . .

Цена:По договор

Bmw 116
 

Објавен на: 22.04.2014
VW PASSAT 1.6-74kw. registr. FULL-KLIMA EKSTRA SOSTOJBA 98g.

MNOGU SOCUVAN VW PASSAT 1.6 74kw./101ks.(potrosuvacka benzin 6.0/6.5l. otvoreno i 8.0/8.5l. vo grad)...REGISTR. DO-09/2014g...FULL-OPREMA...KLIMA-raboti...ABS...AIRBAG...BORD KOMPJUTER...EL.STAKLA....

Цена:2.700 €

VW Passat
1998
Скопје
190000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 21.04.2014
SEAT IBIZA 1.4i 16V EXCLUSIVE FULL OPREMA - 2006 GOD

SEAT IBIZA 1.4i 16V 85 KS EXCLUSIVE SO PETOSTEPEN MANUELEN MENUVAC, 3 VRATI, CRNA METALIK SO BRANICI I RETROVIZORI VO BOJA, PLISAN ENTERIER I EXTERIER VO DVE NIJANSI VO SKLAD NA KOLATA, KLIMA URED,...

Цена:3.900 €

Seat Ibiza
2006
Скопје
99500 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 21.04.2014
Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.