Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodavaat gumi

Se prodavaat letni gumi dimenzii 205/60/15
Cena 150 evra
Moznost za dogovor
Kontakt tel:078 352 599

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 21.03.2022
Komplet zimski gumi Bridgestone 255/50/19

Komplet 4kom. zimski gumi Bridgestone Blizzak LM-80 255/50/R19
Vo dobra sostojba
150eur
075 468 898

Цена:150 €

   

Објавен на: 25.10.2021
Нови гуми GOOD YEAR 255 / 55 R19

Продавам четири НОВИ невозени гуми
марка - GOOD YEAR
тип – EAGLE F1
димензии - 255 / 55 R19

Цена:400 €

   

Објавен на: 15.09.2021
sigurno je dostupan zajam 3

Pozdrav, ja sam olek i radim za kreditnu tvrtku koja nudi do 10 milijuna eura svima u Europi, uključujući Hrvatsku, Srbiju, Cirih, Austriju, BiH, Sloveniju, Latviju, Litvu, Bugarsku i mnoge druge.
...

Цена:90.000.000 €

   

Објавен на: 04.09.2021
Polovni gumi

Prodavam polovni gumi 185 65 14

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.08.2021
New/UsedYamaha,Honda,Evinrude,Suzuki 20HP-350HP 4-Stroke outboard Motor Engine

Used 4-Stroke Outboard Motor Engine


Motor is in excellent condition and is virtually like a new engine.

Цена:4.900 ден.

   

Објавен на: 30.07.2021
Odlicni letni gumi 225-55/16 Continental 2018 god so bandazi'

Prodavam perfektni Continental Premium Contact gumi 225-66/16 koi se mnogu malku vozeni i se proizvedeni 2018 godina, plus bandazi 16 ki original WV (na slika detali za bandazi) so zig koi nemaat n...

Цена:14.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2021
ponuda zajma između pojedinca. Ja sam privatni koji nudi zajmove po

niskim kamatama od 2%. Budući da sam gospodarski, nudim zajmove od 5000 € do 800,000 eura. Molim vas recite mi iznos vašeg zahtjeva za kredit i njegovo trajanje. Moji uvjeti zajma su...

Цена:100.000 ден.

   

Објавен на: 16.06.2020
Продавам 4 зимски гуми WINTERSTAR 195/65 R15

Гумите се во одлична состојба, произведени се 35 недела во 2009 година. Гумите не се лепени, не се бучни и не се криви и имаат убава шара. Цената е многу поволна: 2000 денари за сите четири гуми од...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 08.04.2020
Продавам 2 гуми CONTINENTAL 175/70 R13 ContiEcoContact

Гумите се во одлична состојба, не се лепени, не се криви и не се бучни. Цената на гумите е 800 денари за двете гуми. (бандажте не се продаат)!

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 08.04.2020
Продавам 2 гуми CONTINENTAL 205/55 R16 91W SportContact 2

Гумите се во одлична состојба, произведени се 2010 година. Гумите не се лепени, не се бучни и не се криви и имаат добра шара. Цената е многу поволна: 1200 денари за двете гуми.

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 08.04.2020
Продавам 2 гуми MICHELIN 205/55 R16

Гумите се во одлична состојба, произведени се 8 недела 2008 година. Гумите не се лепени, не се бучни и не се криви и имаат убава шара. Цената е многу поволна: 1200 денари за двете гуми.

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 08.04.2020
Поединци ширум светот ви нудат заем од 2.000 до 50.000.000 евра

Здраво госпоѓо и господине
Поединци ширум светот ви нудат заем од 2.000 до 50.000.000 евра на секој кој може да ја врати каматата по каматна стапка од 2% на која било побарувачка сума.
-Финансиск...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2020
FINANCIRANJE KREDITA

FINANCIRANJE KREDITA?
KONTAKTOVITE ME U PRIVATNOJ.
POŠTA: ivicstankovic@gmail.com

Цена:60.000 €

   

Објавен на: 24.01.2020
To use Sandawana oil in South Africa | Gumtree Classifieds in South Africa +27634299958

Sandawana oil/Money spells for Job in cape town Johannesburg you need a sangoma in south africa +27634299958
Sandawana doesn’t work for people with wrong intentions during its use.
You have...

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 10.11.2019
Patnicki gumi

Se prodavaat 3 koristeni patnicki gumi Continental 185/70R14,prv gazda.

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 06.10.2019
barumki

prodavam barum gumi odlicno socuvani so dlaboka sara skoro novi letni 14ki gumi so i bez bandasi cena po dogovor

Цена:1 €

   

Објавен на: 24.05.2019
Se prodavaat Gumi Continental

Se prodavaat Gumi 195/40/14 Continental 150 e so bandasi fiat punto novi 4.98 bes bandasi samo gumi 100e cenata ne e fiksna

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 02.05.2019
Prodavam novi zimski gumi za Tiko

Prodavam novi zimski gumi za Tiko, SAMA - Ruski, 135/80/12

Цена:2.300 ден.

   

Објавен на: 16.11.2018
Nokian Gumi 235/60 R18

Prodavam 4 Nokian ZIMSKI Gumi

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 10.11.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка