Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam motokultivator honda

Prodavam motoklutivator honda f42 so full oprema malku koristen moze dogovor okolu cenata

Цена:550 €

   

Објавен на: 20.05.2018
TRANSPORT I SELIDBI

TRANSPORT ISELIDBI SK.MK SO KAMIONMERCEDES

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 19.04.2018
Prodavam Roto Baliracka,kabina i silazer

Prodavam Roto baliracka vo ispravna sostojba KRONE ili menuvam za pomala,kabina za ferguson i silazer KEMPER vo ispravna sostojba.cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.01.2018
Iznajmuvanje na vozilo Mitsubishi Canter

Vrsime uslugi so teleskopska digalka do 25 metra pogodna za selidba od stanovi i kuki i za kacuvanje materijal po objekti do 400 kg nosivost. Dopolnitelni informacii za uslugite i cena na telefon:0...

Цена:1 €

   

Објавен на: 12.12.2017
Балирачка John Deer 214 од Швајцарија

Се продава половна Балирачка John Deer 214 донесена од Швајцарија. Сочувана, не користена.
Контакт 076 / 850 - 139 и 075 / 295 - 471

Цена:2.000 €

   

Објавен на: 12.12.2017
ponuda novčanog zajma između privatnog

ponuda novčanog zajma između privatnog
Potrebno vam je financiranje za vaš dom, za vašu tvrtku, za kupnju automobila, za kupnju motocikla, za stvaranje vašeg posla, za va&scar...

Цена:25.000 €

   

Објавен на: 28.11.2017
Моторна пила Стил

Prodavam motorna pila stil 018- cena 10 000 denari i 029 cena 15 000 denari.Ima prostor za dogovor ako se zemaat dvete

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.11.2017
Kamion MAN 12.250 2009

Се продава камион МАN 12.250 TGL 2009
Димензии на товарен простор 6.90 дoлжина, 2.45 ширина, 2.90 висина
Камионот е регистриран до 10.Март 2018

Цена:23.000 €

   

Објавен на: 18.11.2017
Ponude kredita između pojedinaca bez naknade unaprijed


Pozdrav
Potreban kredit Express ? Nudimo kredite
2.000 Eura do 720 000 Eura, odgovor u roku od 48 sati, ako

Цена:1 €

   

Објавен на: 03.11.2017
Man tg460 euro3 2002god hitno

registriran do 01.08.2018
prva registracija 2006god
smeneto plocki diskovi i nov alspuh
extra sostojba

Цена:1 €

   

Објавен на: 30.10.2017
se prodava

se prodava kombe fiat dukato 2007

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.10.2017
Приколка

Продавам масивна товарна приколка донесена од USA. Истата е изработена од масивна конструкција и оргинално кувано дрво со димензии 2.50 х 1.40 м.

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 06.09.2017
Kamaz kipper

Se prodava kamaz kipper cel ili za delovi 10m3

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.09.2017
se prodava traktor toma vinkovic

23 kona dobar socuvan traktor so plugovi

Цена:1.450 €

   

Објавен на: 30.08.2017
Продавам ТАМ 2000

Продавам регистриран ТАМ 2000, 69 година , одржуван и возен само од еден сопственик, има нови гуми, нови акумулатори, има можност за кипер.

Цена:1.300 €

   

Објавен на: 13.06.2017
TRAKTOR IMT 539 SO MEHANIZACIJA

продавам трактор IMT 539 1992год. со земјоделска механизација плугови и дрљачи машина за сечење дрва masinata mu e nova mnogu malku koristen garaziran samo traktorot 2500e so mehanizacija 3000 ima ...

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 14.05.2017
Se prodava Cisterna UTVA

Se prodava cisterna
God. na proizvodstvo : 1994
- Dolno polenje, ABS, 1 komora 33000 litri
- Registrirana do 30.05.2017

Цена:7.000 €

   

Објавен на: 04.04.2017
PRODAVAM TRAKTOR IMT539 SO MEHANIZACIJA

продавам трактор IMT 539 1992год. со земјоделска механизација плугови и дрљачи машина за сечење дрва
077 580 441 JORDANCO

Цена:3.200 €

   

Објавен на: 15.03.2017
Lamela za imt 509 traktorce

Lamela traktorce

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 16.01.2017
kultivator

se prodava kultivator so prikolka i kosacka i ralo

Цена:2.200 €

   

Објавен на: 01.12.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка