Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se prodava iveco stralis480 ks so bg. tabli

se prodava iveco stralis euro 3 480 ks 2004 god.mozna e i zamena na kola so stranski tabli tel 075428025 dejan skype ilijeski.dejan

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.04.2015
traktorska prikolka

prodavam traktorska prikolka,cenz po dogovor,telefon 077 600 568

Цена:1 €

   

Објавен на: 19.03.2015
Нови и половни делови за камиони и приколки

ВИКИ КОМПАНИ сервис во Гевгелија нуди продажба и промена на нови и половни делови за камиони и приколки .Исто така вршиме продажба на делови за THERMOKING и CARRIER и вршиме сервисирање на разладни...

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2015
FIAT DUCATO

Се продава FIAT DUCATO 2,3 2008 година регистрирано до 07.2015, поминати 56 000 км. Купено од Аутомобиле СК, и редовно сервисирано во одлична состојба. Може да се погледне во секое време.

Лице з...

Цена:10.000 €

   

Објавен на: 04.03.2015
PROIZVOTSTVO GUMIRANJE REPARIRANEJE NA GUMENO METALNI DELOVI ZA SITE VIDOVI NA TERETNI VOZILA PRIKOLKI VILUSKARI KOMBAJNI

PROIZVOTSTVO NA GUMENO METALNI DZACI I PROIZVODI OD GUMA I METAL REPARIRANJE NA VEKE IZDISANI IZAMORTIZIRANI DRZACI ZO IZVOREDEN KVALITET

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.12.2014
REPARIRANJE GUMIRANJE NA SITE VIDOVI NA KARDANSKI GUMI SPOJKI ZA KARDANI PUMPI REDUKTORI ZA SITE MEHANIZACII

REPARIRANJE GUMIRANJE NA SITE SPOJNICI OD GUMA I METAL
-KARDANSKI GUMI SO LAGERI
-KARDANSKI GUMI SO CAURI

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.12.2014
CAURI ZA AMORTIZERI BALANSERI DISTANCERI RUKAVCI STAGLI ZA SITE VIDOVI NA MOTORNI VOZILA REPARIRANJE PROIZVOTSTVO I GUMIRANJE MITE TREJD SKOPJE

REPARIRANJE GUMIRANJE I PROIZVOTSTVO CELOSNO NA SITE VIDOVI NA GUMENO METALNI CAURI ZA SITE MOTORNI VOZILA
CAURITE SE ZA:
-AMORTIZERI
-DISTANCERI

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.12.2014
traktor Torpedo 6006td

prodavam trktor torpedo 6006TD so plug i drlaci

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 15.12.2014
авто приколка

Продавам авто приколка, самоправска, без атес, без документи од силен матријал.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.12.2014
Prodavam prikolka

PRODAVAM PRIKOLKA ZA KOLA

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.12.2014
MOTOKULTIVATOR 506 so dodatna oprema delovi МОТОКУЛТИВАТОР 506 со додатна опрема делови

Продавам Мотокултиватор 506, не многу употребуван. Прв газда, користен за лични земјоделски потреби.
Со него одат и приколица, преден тег, фреза, плуг, резервни делови.
За контакт јавете се на 0...

Цена:600 €

   

Објавен на: 30.11.2014
TOVARNA TRAKTORSKA PRIKOLKA so kiper

Se prodava traktorska prikolka, proizvodstvo na Metalski Zavod Tito. Prikolkata ima kiper.
Cena po dogovor!
Informacii na tel.070 728-178

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 26.11.2014
vw transporter 1.9 tdi

klima ured ,godina na proizvodstvo 1997

Цена:3.300 €

   

Објавен на: 05.11.2014
gumeni creva 40 bari

gumeni creva 40 bari
F 8 F 10 F13 F 6 F19 F 22
F 25 F32 F 38 F 42
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.10.2014
zastava omce

kamion zastava omce 1.5t, 1980g
kako i diferencijal,alanser,zamaec,2-farovi,2-zadni stopovi,2-alter,retrovizor,

Цена:2.150 €

   

Објавен на: 27.09.2014
traktor AGRIA

prodavam traktorce(agria-werke) vo ispravna sostojba za iformacii javetese na 076288868 PERO

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.09.2014
kamaz

kamaz za drva i trupci reg ekstra

Цена:7.000 €

   

Објавен на: 08.09.2014
crevo so pistol

crevo i spojka trokraka F6 F8 / 1/4
crevoto e poliuretan pistol alumin
isporaka po kargo do vasata cel.
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.08.2014
spiralno crevo

spiralno crevo za vo kabina
so pistol aluminski 6 mm 8
so te spojka samo da montirate
isporaka po kargo

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.08.2014
Kamion Zastava

Zastava tip:50.8 D 3600, neregistriran, vo ispravna sostojba, nosivost 2800 kg, cena po dogovor

Milivoj 070 308 691

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.08.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка