Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava Renault Trafic 1.9 Razladno kombe

Renault Traffic 1.9
Razladna komora do -25
Godina na proizvodstvo: 2005
Gorivo: Nafta

Цена:7.900 €

   

Објавен на: 23.11.2016
Kamazi k1 troosovinci kiperi

prodavam 3 kamazi kiperi k1 troosovinci so rezervni delovi cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.10.2016
Tam 130 kiper

Tam 130 kiper, god. na proizvodstvo 1983, vo vozna sostojba.
Cena po dogovor!

Informacii na: 078 815 605

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.09.2016
Prodavam Schmitz 2006 god

Prodavam poluprikolka Schmitz roletarka dekemvri 2005god , pocinkovana shasija, rrgistrirana vo 04.2016god, vo odlicna sostojba.

Цена:7.500 €

   

Објавен на: 24.07.2016
IMT 539

ODLICNO SOCUVAN

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 26.06.2016
Se prodava kamion Volvo 460 (3)

Se prodava kamion Volvo 460 (3) proizveden 2006ta, vo mnogu dobra sostojba. Pominati 1 000 000km. So bg registracija, a momentalno se naoga vo Svedska.

Kontakt: 076/541-891 ili 076/202-857

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.06.2016
Se podaruva brako prikolka

Се поклонува употребувана брако приколка со големи тркала. Постои можност за преправа и користење како товарна прикола. Без никакви дополнителни трошоци. Бранко 070373599

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.06.2016
kosacka sip 135

prodavam dosta dobra kosacka sip 135 slovenska

Цена:24.000 ден.

   

Објавен на: 06.06.2016
Prikolka za avtomobil

Prodavam prikolka vo dobra sostojba i dobro socuvana tel 070426388

Цена:200 €

   

Објавен на: 31.05.2016
Prikolka za aftomobil

Prodavam prikolka vo dobra sostojba i dobro socuvana.

Цена:200 €

   

Објавен на: 31.05.2016
baram rabota za sofer za avtobus

baram rabota za hofer na avtobus gi poseduvam site sertifikati imam rabotno iskustvo 10god. poseduvam karticka elektronska tel 057-636-075ime gorgji

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.05.2016
Kombajn Zmaj 142 vo PERFEKTNA sostojba !!!

Prodavam kombajna Zmaj 142. Kombajnata e vo odlicna sostojba, Pali - vozi. Spremna e za zetva, motorot ne trosi ni gram ulje. Odlicno e socuvana. Dojdete, videte i uverete se. Za cenata ke se dogov...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.05.2016
se prodava traktor

se prodava traktor ZETOR vo odlicna sostojba zaedno so trobrazen plg i drlaca moze i psebno cena po dogovor.

Цена:1 €

   

Објавен на: 09.03.2016
Mercedes 403

Odlicna vozna sostojba

Цена:55.000 €

   

Објавен на: 05.03.2016
SEKAKOV VID NA TRANSPORT I SELIDBI

TRANSPORTNA FIRMA VRSI SEKAKOV VID NA VNATRESEN I NADVORESEN TRANSPORT I SELIDBI VOZILATA SE SO RAMPI PALETARI I SITE POTREBNI LICENCI

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 02.03.2016
Reno kamioni delovi

Prodaja rezervnih delova za sve vrste Renault kamiona

Цена:111 €

   

Објавен на: 20.02.2016
se prodava iveco stralis 2005god so bg.tabli

se prodava iveco stralis euro3 2005god.so bg tabli registriran momentalno raboti vo skandinavija dejan tel.07528025

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 20.01.2016
SE PRODAVA DAF KAMION

Se prodava kamion Daf XF 105 460 od 2007 godina so pominati 625 000 km realna kilometraza,po dogovor zaedno so ili bez firma vo Bugarija. Retarder, avtomatski menuvac, redovno servisiran, so potvrd...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.01.2016
Motokultivator BELLINI B - 140

Мотокултиваторот е со дизел мотор од 9 кс. со многу цврста трансмисија. Има 2 брзини за движење напред и 2 брзини за движење назад. Мотокултиваторот има вграден акумулатор и стартирањето е рачно и ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.12.2015
OVATION studio- Prodazba NOVI GPS uredi 4.3- 5- 7 incni

NAPOMENA !!!
-Vgradenite mapi i softver se ORIGINALNI so MAKEDONSKO meni i tocnost 98%
-Ostanatite nudat krakuvani mapi i softver KOPIJA od internet so SRPSKO/HRVATSKO meni i tocnost SAMO 60%

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 25.12.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка