Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Oni nude kredite između pojedinaca.

Oni nude kredite između pojedinaca.
Imate priliku da me kontaktirate, a molim te reci mi iznos kredita koji želite?
Hvala na brzom odgovoru. sagesse.belvida@gmail.com

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 12.12.2016
Продавам голем македонско грчки речник

Нов голем македонско грчки и грчко македонски речник со граматика

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 29.08.2016
Izrabotuvame seminarski i diplomski

Izrabotvame seminarski i diplomski.Zakazete ja vasata izrabotka navreme .Vase e da ne kontaktirate nase e da srabotime .ZA nasiot kvalitet uverete se sami.Kontaktirajte ne na na email seminarski _d...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.07.2016
otkupuvam knigi

otkupuvam knigi stari kompleti beletristika i dr.

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 03.07.2016
PRODAVAM KNIGI I KUPUVAM

PRODAVAM KNIGI OD SITE OBLASTI I KUPUVAM RAZNI IKNIGI DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA VEDNAS

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 05.02.2016
baram kniga

baram germansko makedonski recnik

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.02.2016
Овластен лектор по македонски јазик

Овластен лектор по македонски јазик со работно искуство и со печат за издавање потврда за лекториран текст. Лекторирам докторски дисертации, магистерски трудови, преводи на филмови, учебници, струч...

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 18.12.2015
Семинарски Дипломски Проектни Трудови

Квалитетна,брза и најефтина изработка на семинарски трудови за сите факултети во Р. Македонија од сите категории: економија, право, полициски науки,медицина, туризам, филозофија, историја, македонс...

Цена:300.350 ден.

   

Објавен на: 06.12.2015
PISUVAM SOSTAVI, ESEI, SEMINARSKI PO MAKEDONSKI JAZIK

Пишувам состави, есеи, семинарски за основно и средно образование по македонски јазик. Пишувам и есеи за матура. Исто така во можност е и прераскажување на сите лектири од основно и средно образова...

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 22.10.2015
prodavam i kupuvam polovni knigi

prodavam i kupuvam polovni knigi

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.09.2015
Socuvni enciklopedii za deca

Prodavam dobro socuvani enciklopedii za deca. Zainteresiranite neka se javat na 070 365 529

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.08.2015
Книга за сите генерации

Продавам роман, добитник на две први награди и прогласен за Роман на годината за 2014 од издавачката куќа Дата ПЕСНОПОЈ од Битола.

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 28.08.2015
Otkup na beletristika

otkupuvam razni knigi

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 24.08.2015
prodavam knigi

Prodavam komplet knigi
L. N. Tolstoj 14 knigi
E. Hemingvej 6 knigi
E. Bronte 4 knigi

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 09.08.2015
ИЗРАБОТУВАМ

Изработка на: Семинарски работи од следниве области: Биологија, Хемија, Органско производство, Екологија, Сточарство, Фармакологија, Хигиена, Анатомија, Физиологија, Ботаника, Фармакологија, Хист...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 15.07.2015
RESAVAM ZADACI PO MATEMATIKA

Решавам задачи по математика за основно и средно образование. Задачите од средно образование можат да бидат од гимназија или економска струка.
Цената е во зависност од бројот на задачите. (Една за...

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 03.07.2015
Ruski jazik za pocetnici

Casovi po ruski jazik za pocetnici 300den za 60min.

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 04.06.2015
prodavam odgovoreni prasanja za drzaven sluzbenik

prodavam odgovoreni prasanja za polaganje za drzaven sluzbenik tocni 99.9 posto . moze i po elektronski pat a moze i vo ispecatena forma za po mail 150 mkd a za ispecateni 700 mkd

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 31.03.2015
Casovi po matematika i fizika

Drzam casovi po matematika i fizika za osnovno, sredno i fakultet.
Cenata na casot zavisi od vremetraenjeto i vozrasta.
Za dopolnitelni informacii obratete se na 077547680

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.03.2015
Фактопедија

ФАКТОПЕДИЈА е конципирана во сообразност со училишните учебници. Оваа енциклопедија содржи единаесет целосно обработени целини. Книгата не е составена по азбучен ред, туку по целини. Првпат во исто...

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.10.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка