Ruski jazik za pocetnici

ЦЕНА: 300 мкд

Ruski jazik za pocetnici


Casovi po ruski jazik za pocetnici 300den za 60min.Град:
Skopje
Телефон:
077527436
Објавен на:
04.06.2015

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ane Aleksovska
Град:
Skopje
Телефон:
077527436
Објавен на:
04.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка