Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Нива во Јурумлери

Се продава нива 5200м2 во Јурумлери покран патот кон Илинден.
Цена по договор.
Киро 071375774

Цена:5 €

   

Објавен на: 20.01.2020
Плац за Семејна Куќа во Црниче-Скопје

Продавам градежно ниезградено земјиште од 772м2 во Црниче, со директен присап од ул. Славејко Арсов. Плацот е со намена за изградба на семејна куќа во основа до 220м2, висина до 8.5м, и нето развие...

Цена:154.000 €

   

Објавен на: 19.01.2020
plac vo Nerezi 5700m2 moze i podelba na placevi

se prodava plac vo nerezi 5700m2 so prekrasen pogled kon gradot za poveke info 071 239 419 bojan

Цена:310.000 €

   

Објавен на: 28.12.2019
Prodavam plac vo Volkovo

Placot se naoga kaj posledna 22 i ima okolu 1200 m2. Vo neposredna blizina na kompleksot Verina.

Цена:30 €

   

Објавен на: 25.12.2019
Gradezno zemjiste

Prodavam plac od 2561 m2 so moznost za priklucok na voda i struja, se naoga na glaven pat vo naseleno mesto pred GalaFarm. Cena 40 evra m2 so mesto za dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.12.2019
Plac na prodaju u selu Rakovica, 25 ari

Plac na prodaju u selu Rakovica, 25 ari,
vlasnistvo 1/1 ,gradjevinsko zemljiste.
Cena po dogovoru.
Kontakt +38169/3907195

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.12.2019
Se prodava plac vo Jurumleri na najatraktivna lokacija

Se prodava plac vo Jurumleri 1500 m2 na sred avtobuskata stanica koj iskaca na patot za Petrovec. Dijagolno se naoga od novata benzinska, na istata raskrsnica. Za cena javete se na 078225501 Tomo

Цена:90.000 €

   

Објавен на: 28.11.2019
njive na prodaju

U ataru sela Tabanovce, kumanovo na prodaju četiri parcele od 9000, 5000,3000 i 800 kvm

Цена:4 €

   

Објавен на: 22.11.2019
ПРИДАВАМ ПЛАЦ 850М2 ВО КАТЛАНОВО *можност за изградба

Продавам плац од 850м2 во Катланово до имотен лист , струја, вода и за подетални информации барајте ме на следниов број ***077 392 426

Цена:5 €

   

Објавен на: 04.11.2019
Се продава плац во Волково

Се продава плац во Волково КП 2987 во површина од 693 m2, кој имот се наоѓа во зона со намена А - домување.
Плацот е ограден и неизграден.
До плацот има пристап со пат, со запишано право на сосо...

Цена:302 €

   

Објавен на: 24.10.2019
MENUVAM VIKENDICA PLAC

Menuvam plac so objekt za domuvanje za garsjonera ili stan vo Ohrid ili prodavam

Цена:37.000 €

   

Објавен на: 15.10.2019
Плац за куќи

Продавам 3 плаца за куќи по 500м2 во село Беровци со средени документи,исто така продавам нива 4300м2 во беровци на новиот пат за Битола со пристап од стариот пат со хидросистем ,нива 33000м2 во бе...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.10.2019
Προσφορά έκτακτης ανάγκης

Για όλες τις ανάγκες σε δάνεια έκτακτ&...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 14.10.2019
Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / Стаклара

Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА.
Парцелата е со површина од 2900 м2, се наоѓа до бензинската Нас Гас, позади сервис Џерси.
До парцелата има пристап, вода, ...

Цена:902 €

   

Објавен на: 12.10.2019
СЕ ПРОДАВА НИВА 4500м2 ВО СВЕТИ НИКОЛЕ

ПРОДАВАМ НИВА 4500М2 ВО МЕСТО ВИКАНО \"ВАКАФ\" ПОД ТУРСКИТЕ ГРОБИШТА ОДМА ДО ПАТ СО СОПСТВЕНО НАВОДНУВАЊЕ И СО МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ ЕЛ.ЕНЕРГИЈА
МЕСТО: СВЕТИ НИКОЛЕ
ТЕЛЕФОН:078-317-61...

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.10.2019
PRODAVAM PLAC ZA SAMO 6.000 EUR. 6.000 €

SE PRODAVA POVOLNO PLAC VO GRADEZEN REON
na ramno mesto do obikolnica vo Volkovo,
614m2,
ima struja, voda, pat

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 17.09.2019
NIVA VO SELO PETROVEC

SE PRODAVA NIVA VO SELO PETROVEC OD 10440 M2 KAJ FUDBALSKIOT STADION.
CENA 208800 EVRA ( 20 EVRA/M2 );
IMA KUKJA 40 M2, STRUJA ,VODOVOD , ZIVA VODA .
TEL.075/321-415

Цена:208.800 €

   

Објавен на: 16.09.2019
Plac vo Podmolje 600m2

-gradezno zemjiste-pat pred i nad placot-pred placot ima priklucoci za ODVOD/DOVOD, STRUJA, KANALIZACIJA, TELEFON-prekrasen pogled na Ohridsko ezero-na sredina megju Oh i Struga(na 5 min)

Цена:1 €

   

Објавен на: 03.09.2019
Plac od 12000m2 na Rateska reka

Placot e na patot od Berovo nakaj Strumica.Od Berovo e odaleceno 2km,blisku do industriskata zona.Placot e na odlicna lokacija od ednata strana e patot,a od drugata strana Rateska reka

Цена:10 €

   

Објавен на: 26.08.2019
Се продава нива во Н.Илинден Скопје место Трница

Се продава нива во Н.Илинден место Трница со површина од 3900m2
Парцелата е на влез во населбата до хотел Белви,ресторан Роџер Пијано,реторан Три Фазани и Бензинска пумпа Макпетрол спротивно од Че...

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.07.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка