Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Plac vo Podmolje 600m2

-gradezno zemjiste-pat pred i nad placot-pred placot ima priklucoci za ODVOD/DOVOD, STRUJA, KANALIZACIJA, TELEFON-prekrasen pogled na Ohridsko ezero-na sredina megju Oh i Struga(na 5 min)

Цена:1 €

   

Објавен на: 03.09.2019
Plac od 12000m2 na Rateska reka

Placot e na patot od Berovo nakaj Strumica.Od Berovo e odaleceno 2km,blisku do industriskata zona.Placot e na odlicna lokacija od ednata strana e patot,a od drugata strana Rateska reka

Цена:10 €

   

Објавен на: 26.08.2019
Се продава нива во Н.Илинден Скопје место Трница

Се продава нива во Н.Илинден место Трница со површина од 3900m2
Парцелата е на влез во населбата до хотел Белви,ресторан Роџер Пијано,реторан Три Фазани и Бензинска пумпа Макпетрол спротивно од Че...

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.07.2019
Продавам плац во Сопшите

Se prodava plac 690m2,vo opstina Sopiste mesto Gorna Krasta(pred selo Jabolce, kaj vikendicite). Placot e so ditekten izlez na lokalen pat. Kontakt telefon 075 210 706

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.07.2019
plac za benziska pumpa

se prodava plac so povrsina od 17 000m2,za izgradba na benziska pumpa na avto patot Miladinovci-Stip,pred vlezot na Sveti Nikole vo pravec Skopje -Stip,so odobrena Drzavna Urbanisticka Planska Dok...

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.07.2019
Плац во Охрид

Се продава плац со површина 4910 м2 во Охрид во непосредна близина на аеродром Охрид со поглед кон езеро на самиот пат Охрид-Струга. На негово место во детален урбанистички план е предвидена изград...

Цена:360.000 €

   

Објавен на: 15.07.2019
Стар Ан

Се продава руинирана куќа со дворно место од 400м2(Анот)во центарот на Прилеп,со влез до земјоделската аптека на улица Републиканска.

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.07.2019
Se prodava plac na ekstra lokacija

Se prodava plac vo s.Cresevo Skopje,
Na ubava lokacija mirno i tivko mesto za ziveenje,so prekrasen pogled na celo Skopje,..
Placot e obezbeden so struja i voda.
Raspolaga so povrshina od 2931m2.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.06.2019
НИВИ

НИВА ВО ДРЕНКЕ ( ЦРЕШНИЦЕ) , 1192 m2
НИВА ВО ДРЕНКЕ ( СООДОЛ) , 2076 m2
ЦЕНА ПО ДОГОВОР !!!
КОНТКАТ БР . 071388465 И 071388464

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.06.2019
Prodajem kucu sa 22 ara placa - Zemun, Altina

Prodajem kucu sa 22 ara placa u Zemunu naselje Altina ulica Dovanovacki put br. 1 ukljizeno vlasnistvo atraktivna lokacija za gradnju .
Kontakt +381 64 859 0 203

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.06.2019
plac

Itno se prodava vo s.Bistrica Bitola 4000m2pogoden za izgradba fo samiot plac ima voda i struja mob 070919217 Vlade

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.06.2019
Se prodava niva pod Hotel Car Samuil

Se prodava niva od 2 dekari i 2 ara vo blizina na banja bansko pod hotel car samuil mestoto e vodno nameneto e za ribnik ovostarnik.

Info:
077-615-054

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.06.2019
Plac od 730m2 vo Volkovo

Се продава плац во Волково, се наоѓа над поштата на почетокот на самиот пат што води кон с.Кучково.

Цена:27 €

   

Објавен на: 28.05.2019
Place se prodava

Se prodava urbaniziran place so markica nad naselba zdanec Kari zingo,523 m2

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.05.2019
ou не треба заем порано?

Организирајте за вас кредит, заеми, отстранување на долгови! Ние воведуваме кредити скроени само за вас! Бидејќи да се ослободи или неповолни заеми? Дали сакате да ги рефинансирате кредитите што им...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 09.05.2019
Se prodava Plac

Se prodava plac vo naselba Bardovci - Skopje so povrshina 2000m2 deliv.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.04.2019
plac pripor

атрактивно земјиште 1200метри 2 припор градежно документи цена договор

Цена:40 €

   

Објавен на: 06.04.2019
Продавам Плац Во Куманово

Продавам Плац во Куманово на добра локација КП20528/2 и 20538/2

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.03.2019
Продавам викендица со плац од 2декари

Викендашка куќичка со плац од два декари во с.Ногаевци, општина Градски

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 16.03.2019
Se Prodava plac

Plac 980 m2, plac, vo industriska zonana stariot pat za Bitola

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 17.02.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка