Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Плац во Вевчани


Продавам плац 250м2 со маркица на добра локација во Вевчани.Информации 14h до 18h.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.02.2019
Se prodava plac

Se prodava plac 402m2, vo naselba Tunel pozadi vulkanizer ZIRI, so kompletna dokumentacija i markica za gradba.Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Podetalni informacii samo na Viber +389783...

Цена:30 €

   

Објавен на: 03.02.2019
PLAC VO INDUSTRISKA ZONA LISICE

se prodava plac vo industriska zona lisice do placot ima struja voda i se naoga na samata ulica placot e vednas prenosliv so kompletna dokumentacija IMOTEN LIST BR:15628 BR NA PARCELA:3661/2 SOPSTV...

Цена:30 €

   

Објавен на: 28.01.2019
Benziska pumpa

se prodava lokacija za benziska pumpa so odobrena DUPD, na avtopatot SvetiNikole -Stip ,4 km pred vlezot za na Sveti Niloe so povrsina od 17000m2.

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.01.2019
GRADEZNO ZEMJISTE VO STOPANSKI DVOR

Cе продава Плац од 400 м2 на долниот дел од Стопански Двор каде што е дозволено легално градење на куќи има приклучено градски водовод а димензијата на плацот е 19м на 21м и е одлично место за град...

Цена:50 €

   

Објавен на: 25.01.2019
Плац во Бардовци

се продава плац пред надвозникот во Бардовци. Квадратура 1768 м2. може и на парцели. повеќе инфо 071 593 334 антоанета

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.01.2019
Понуда од кредит брз 100% гаранција

Јас сум жена која обезбедува кредит од 100% од гаранцијата од 2.000 евра и има 60.000.000 евра за луѓето кои

навистина треба со мала стапка од 2% пошта: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, V...

Цена:60.000.000 €

   

Објавен на: 15.01.2019
Се продава нива карши споменик!

Се продава нива 2100 метри квадратни карши споменик позади Висто, цена 15 евра по метер квадратен, асфалтен пат до нивата!

Цена:152 ден.

   

Објавен на: 27.12.2018
Се продава 2000 м2 Нива/плац во Идризово


Се продава 2000 м2 нива во Идризово, во близина на затворот. Земјиштето е одржувано, е погодно за насад и е во населено место. За повеќе информации можете да се јавите. Дополнителен контакт Адв. ...

Цена:25 €

   

Објавен на: 12.12.2018
Нива во Штип после Леваците, на местото Калдрма!

Се продава нива во Штип, после Леваците, на местото Калдрма, со површина од 2400 м2. Цената е по договор!

Цена:4 €

   

Објавен на: 06.12.2018
Се продава плац пред Пинтија

Се продава плац пред Пинтија, со површина од 2000 м2, на оддалеченост од 6 км од центар. Плацот може да се продаде на половина или цел. Плацот има убав поглед на Скопје, и во еден дел е со куќа во ...

Цена:40 €

   

Објавен на: 06.12.2018
Се продава урбанизиран плац на атрактивна локација

Се продава урбaнизиран плац 590-m2 на одлична локација во Гевгелија на улица Караорман.

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.11.2018
Се продава

Продавам плац во н. Драчево 3500m2 на главна улица.

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.11.2018
Се продава плац пред Пинтија на брдото, над индустриската зона!

Се продава плац пред Пинтија на брдото, над индустриската зона. Површината е 2000м2 со можност за деливост на половина. Едниот дел е со куќа во градба а другиот е земјоделско земјиште. Цената е по ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.11.2018
Се продава нива во Штип после леваците во брдото!

Се продава нива во Штип после леваците во брдото!Цена по договор!

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.11.2018
Se prodava niva

Se prodava niva na avtopat skopje kumanovo sproti industriska zona bunardjik.pogodna e za izgradba na benzinska,sklad,7500m.cena po d9govor

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.11.2018
prodavam livada pogodna za izgradba na objekt

ITNO SE PRODAVA 4000M2 TEL070919217 na samiot pat bitola zabeni pogodna za izgradba

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.11.2018
Продавам парцела за градба -Скопје-Центар, Крњево2

Продавам парцела за градба на зграда во Општина Центар,ДУП Крњево2.(Може и замена). Предвидена градба 2415 м2, П+5+ПК . Блок3 Парцела 3.2

Цена:666.666 €

   

Објавен на: 09.11.2018
NIVA VO S.PETROVEC

SE PRODAVA NIVA VO SELO PETROVEC OD 10400 M2 KAJ FUDBALSKIOT STADION.
CENA 208000 EVRA ( 20 EVRA/M2 );
IMA KUKJA 40 M2, STRUJA ,VODA , ZIVA VODA .

Цена:208.000 €

   

Објавен на: 06.11.2018
PLAC VO TRUBAERVO 11E

se prodava plac vo trubarevo 2000m2 karsi vila Nika so cist imoten list voda i struja info 076945734

Цена:1 €

   

Објавен на: 04.10.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка