Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se prodava plac

Se prodava plac od 400m2

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.05.2018
Се продава плац

Се продава атрактивен плац од 1150 м2, на главен пат-автопатот -обиколница, во близина на ресторан Империјал и станица за технички преглед на возила во Шуто Оризари-Гробишта Бутел. Плацот се наоѓа ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.05.2018
Плац во Нерези кај последна 57-ца

Продавам плац во Нерези, ул. Козле 7 бр. 8, (100 m. од последна 57ца) 234 м2 двор и стара куќа од 90 м2 со маркица за градба. Цена: 35.000 EUR
Контакт: 072550077

Цена:35.000 €

   

Објавен на: 05.05.2018
Se prodavaat 2 placa vo radisani mesto bel kamen

Se prodavaat dva placa vo Radisani mesto bel kamen placovite se 492 m2 I 491 m2 moze I zaedno 983 m2 placovite se eden do drug ima vneseno I vo dvata placa voda I struja so imoten list. Placovite s...

Цена:45 €

   

Објавен на: 03.05.2018
PLAC NIVA ZA VIKENDICA CAPARI

plac 1750 m2 eden km pred capari na 170 m do asvalten pat placot e pravoagolen 100x18 idealno mesto cista priroda za vikendica na 1000 metri nad visina.. 070 757 897

Цена:2.500 €

   

Објавен на: 03.05.2018
plac niva

izlaga na asvaltiran pat
se naogja na 700m od avtopatot
ima kompletna dokumentacija
se naogja na kacanicki pat- brazda

Цена:30 €

   

Објавен на: 03.05.2018
Se prodava mesto

Se prodava mesto vo shuto orizari do 4000m2 vo naseleno mesto

Цена:70 €

   

Објавен на: 01.05.2018
Itno se prodava plac

Se prodava plac 2.129m2 vo Rajkova Kuka, mesto vikano Bora

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.05.2018
Продавам плац во Сопиште 1000 m2

Продавам плац во Сопиште 1000 m2, Сончев град, со струја, вода, канализација, интернет, во градежен реон, блиску до главна улица. Цена 60 евра за m2.
Телефон за контакт: 077-717-347

Цена:60 €

   

Објавен на: 30.04.2018
Плац Сопиште

Плацот се продава итно за поише информации на бројот 071252188 Стефан,Соња

Цена:21.000 €

   

Објавен на: 25.04.2018
Сопиште

За поише контакт на бр 071252188 Стефан итно

Цена:21.000 ден.

   

Објавен на: 25.04.2018
Плац во нас. Пинтија

Плацот е 1000 м2, со четири маркици 13х11 висина 8,7 м., заграден е со бетонска ограда и столбови.

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.04.2018
Se prodava plac vo Radishani

Plac vo radishani 518 m2,kaj posledna57,ima struja ,voda,odvod.Cena po dogovor Ilija 071 287 289

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.04.2018
Se Izdava Plac na izlez od Prilep sprema Makedonski Brod

Se izdava plac od 2000m2 na izlez od prilep sprema. M. Brod, (ima moznost i za polovina od placot), vednas pod poslednjte kuki novo zagraden so kancelarija, so priklucena struja, namenet za sekakvi...

Цена:1 €

   

Објавен на: 19.04.2018
Се продава нива во Кучевиште 446 м2

Се продава нива во Пирков Рид с.Кушевиште - Скопје 446 м2 со чист имотен лист.Нивата се наоѓа веднаш до главниот пат. Цена 45 евра м2 не е фиксна има простор за договор. Тел за контакт 078/28-92-93...

Цена:45 €

   

Објавен на: 17.04.2018
Za prodazba

Prodavam plac so kukja vo mirna naselba za ziveenje.Placot se naogja vo opstina Karpos naselba Vlae .Povekje informacii na 075313617.

Цена:1 €

   

Објавен на: 17.04.2018
Земјиште Кратово

Плац 4400м2 Цигански лозја во Кратово и ливада (овоштарник) 13200м2 во Кратово.

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.04.2018
Plac vo Pintija 1500m2

Se prodava plac vo pintija 1500m2 po top cena od 30€m2 celo komplet za 40.000€

Цена:40.000 ден.

   

Објавен на: 15.04.2018
Купувам куќа во Златари

Барам локација погодна за куќа или купувам ќуќа со пригодна цена. тел.077 928 807 Јовче

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.04.2018
PRODAVAM PLAC

PRODAVAM PLAC VO GORNO SONJE OD 800 m2

cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка