Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава плац на Првомајска (Борис Трајковски)

Се продава плац на Првомајска (Борис Трајковски) со вкупна површина од 5000 м2 веднаш после раскрсницата со Булевар Србија.Се наоѓа на одлична локација на само 5 минути со автомобил до центарот на ...

Цена:200 €

   

Објавен на: 02.10.2018
PRODAVAM PLAC

Продавам плац на Првомајска спроти главна капија на Охис, позади Еуро 07, со струја, вода, канализација и објект, 900 м2 со асвалтиран пат на 20 м од Првомајска.

Цена:150 €

   

Објавен на: 20.09.2018
Γεια σας2

Γεια σας
Συγκεκριμένα, δίνω δάνεια ύψ&omicro...

Цена:123 ден.

   

Објавен на: 15.09.2018
Предложите надежный денежный кредит быстро и надежно в 48h

Привет, мистер и миссис.
Индивидуальная Швейцария, Канада, Германия, Бельгия или французский Я предлагаю вам кредит от € 500 до € 25,000,000 любому, кто может вернуть его с процентами по...

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 11.09.2018
Investitor bara plac za kupuvanje za gradba na zgrada

Investiror bara plac za gradba na zgrada A2,od 350m2 pa nagore vo Centar,Karpos,Taftalidze,Madzermaalo.Kontakt telefon ‭071398592‬ Raed.

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.09.2018
Гробно место во Бутел

Продавам гробно место во православниот дел на градските гробишта Бутел парцела 715, алеја 2, гробно место 8, до асфалтиран пат пристапен од повеќе страни и платени давачки за 2018 год.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.08.2018
PLAC VO DEMIR KAPIJA

Se prodava plac 580m2 vo demir kapija na atraktivna lokacija na partizanska so imoten list celosno privatiziran so stara kuka i voda vo placot. lokacijata e oznacena na mapata

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 11.08.2018
Se prodava plac so objekt

Se prodava plac 1275 m2 so objekt 76 m2 vo industriska zona Radovis

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.08.2018
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО Стар Дојран, блиску до самото езеро

Се продава плац со површина од околу 2000м2 на атрактивна локација во Стар Дојран с.Сретеново (наспроти Авто-Камп "Партизан") блиску до самото Дојранско езеро. Земјиштето е најпогодно е д...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.07.2018
Plac vo kucevacka bara

placot e 1600 kvadrati od dve strani izlaga na pat i polovicno e asadeno 100 drvca lesnik

Цена:55.000 €

   

Објавен на: 21.07.2018
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО ПО НАЈПОВОЛНА ЦЕНА

ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО ПО НАЈПОВОЛНА ЦЕНА

Цена по договор.

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2018
Se prodava plac vo naselba rsdisani

Placot se naoga vo naselba radisani .radisanski pat levo do konjickiot klub.potocno do gorniot rezervar za voda na glaven pat ima voda struja ie na mnogu ubava mestopolozba za kuca starski dom etno...

Цена:9.999 €

   

Објавен на: 08.07.2018
Se prodava magacin

Се продава Магацин-градежен објект погоден за трговија,ладнача,текстилна индустрија итн.Има 120 квадрати ,два влеза ,има струја ,вода,тоалет ,две канцелари плус со дозвола за купување дополнителни ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.07.2018
PRODAVAM PLAC VO ILINDEN MARINO

Prodavam plac vo Marino
Povrsina 3500 m2 mestoto e vo gradezna zona spremna dokumentacija za prodavanje vednas i gi ispolnuva site ostanati uslovi, placot potocno se naogja vo velesko maalo vo bl...

Цена:35 €

   

Објавен на: 15.06.2018
PLAC VO GORNO ORIZARI 3360 KVADRATI

Prodavam plac vo Gorno Orizari. Placot e so vkupna kvadratura od 3360 kvadrati. Vednas do patot, so struja I voda. Povolno za gradba, so kompletna dokumentacija.

Цена:1 €

   

Објавен на: 12.06.2018
Нива во атарот на с.Црничани, Дојран 10000 m2

Млад лозов насад на површина од 6000 m2, на 300 m струја и услови за наводнување

Цена:3 €

   

Објавен на: 06.06.2018
SE PRODAVA PLAC VO s. LJUBOJNO (RESEN)

Se prodava plac vo atarot na s. Ljubojno (Resen). Povrsina od 2.562 m2. KP br. 1933, plan 6, skica 17. Cena po dogovor. Informacii na telefon: 070/266-002

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.05.2018
Zemjiste Vo Bardovci 1600m2

zemjiste 1600m2 za poveke info 070228439
-extra cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.05.2018
Prodavam plac vo Vizbegovo do Mgistralata

Prodavam plac od 5.500m2,7.700m2,5.400 do Magistralata nakaj KosovoPlaco ima bunar.,Blizu Struja.

Цена:38 €

   

Објавен на: 18.05.2018
Се продава нива во Шуто Оризари

Се продава нива од 6422m2 во Шуто Оризари, близу обиколницата.

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка