Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Плац во Сопиште

Плацот се наоѓа одма после лулашките лево кај фабриката 071252188 Соња

Цена:20.000 ден.

   

Објавен на: 26.03.2018
SE PRODAVA

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ВО ГЕВГЕЛИЈА ВО МЕСНОСТА "МРЗЕНСКИ РИД" БЛИЗУ ДО АДМИНИСТРАТИВНАТА ЗГРАДА НА БИВШИОТ КОМБИНАТ "ВИНОЈУГ", ЗЕМЈИШТЕТО ИМА МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА А ИМА И ИМ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.03.2018
Prodavam plac 1800m2

Prodavam plac cca 1777m2 na izlez of Kicevo (sprema Ohrid), mesto vikano Gorica. Placot e pogoden za sekoja namena, ramen, blisku do voda, struja I kanalizacija.Cena- eur 30/m2

Цена:30 €

   

Објавен на: 23.03.2018
prodavam plac

Plac 1000m2, Markov Manastir

Цена:15.000 €

   

Објавен на: 17.03.2018
Plac vo Badar

Placot se naogja vo Badar, na glavniot pat.

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.03.2018
placevi i nivi

Vo Vizbegovo vednas do obikolnicata placevi od 6000 m2,12000m2,14000m2.....niva od 4500 m2....vo Gluvo brazda 3000m2 i vo Ognenci 7000 m2 niva.Cista dokumentacija.

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 14.03.2018
Se prodava plac vo s.Konjsko Prespa

placot se naogja vo gradezen reon na 80 m od ezero
cena po dogovor
kontakt 071-696-501

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.03.2018
Prodazba na plac

Plac vo Indzikovo, na avtopat kaj pesackiot most.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.03.2018
Продажба на 4 плацеви

Се продаваат 4 плацеви од по 562m2 на атрактивна локација во Охрид (месноста Горица, позади ридот каде е претседателската вила)на 300m одалеченост од езерото , може целокупната парцела , а може и п...

Цена:100 €

   

Објавен на: 09.03.2018
Плац ВИЗБЕГОВО/VIZBEGVO

Продажба на плац 4000 м2 во Визбегово, челно гледа на обиколница (пред сама клучка за Визбегово, правец Тетово-Велес), 250 метри возење од клучка до плац.Имотен лист на приватно лице, завршен прено...

Цена:50 €

   

Објавен на: 08.03.2018
ODLICEN PLAC VO RADISANI 1000M2 MNOGU DOBRO MESTO

prodavam plac vo radisani ima voda struja kanalizacija.mestoto e na mnogu dobra lokacija moze da sse deli na 500m2

Цена:40 €

   

Објавен на: 07.03.2018
plac

1500m2 Miladinovci vo blizina na avtopat
Komplet dokumentazcija ITNO

Цена:502 €

   

Објавен на: 07.03.2018
Povolno prodavam plac!

Ekstra kvaliteten plac lociran pomegu Marino i Kadino, pogoden za razni nameni, so kompletna infrastruktura i imoten list.

Цена:18.000 €

   

Објавен на: 04.03.2018
niva plac

Prodavam niva plac 5000m2 vo Trubarevo so Imoten list odlicna lokacija vednas do asvalten pat,struja voda cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.02.2018
se prodava

se prodava stara kuka so kukno mesto od 3.5 dekari kukata izleguva na 2 ulici se naoga vo selo lokveni cena 40000evra isto se prodava plac od 3.5 dekari vo neposredna blizina na patot lokveni zitos...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.02.2018
se prodava niva i kuka vo kravari

Se prodava niva (plac) vo kravari zad fabrikata sriza pogodna za farma i site kulturi,vo blizina ima struja i voda, cena 1.5€ fiksna.
Se prodava kuka vo kravari so golem dvor cena 18000€...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 22.02.2018
Продажба на плац

Продавам плац во Петровец од 700м2.Поседува маркичка за градба.Има струја, вода и пат.На убаво место .Плацот е ограден.

Цена:12.000 €

   

Објавен на: 16.02.2018
Продавам градежно земјиште-плац во Бунарџик

Продавам градежно земјиште(плац) во Бунарџик во површина од 1205метри квадратни со пристапен пат,можност за приклушок на електрична енергија и водовод.Плацот е составен од 2 парцели (741+464метри к...

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.02.2018
Се продава нива - плац

Се продава нива - плац од 4073 м2 во село Белчишта, општина Дебарца. Плацот има дозвола за градба, и има струја и вода. Погоден е за секаков вид на изградба, изградба на Етно Село, погодна за изгр...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.02.2018
Prodavam plac do pat Vizbegovo

Prodava dva placa vo Vizbegovo; Do pat 4000 i 9700m2
Na edniot plac ima Bunar za voda,blizu e struja.

Цена:44 ден.

   

Објавен на: 07.02.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка