Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
APIHERBAL ZA MASKA I ZENSKA PLODNOST

Против импотенција,машки стерилитет,слаба сперма,мал број на подвижни сперматозоиди,нарушена ерктилна функција.
за мажи FOR MAN Heracleum spondylium-koren od meckina sepa,Tribulus terestris-Babin ...

Цена:5.700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
LEKOVITI BILNI KAPKI PROTIV VISOK SEKER VO KRVTA

НАЈЕФИКАСНИ БИЛНИ КАПКИ ПРОТИВ ВИСОК ШЕЌЕР ВО КРВТА. ПРИРОДЕН АНТИХИПЕРГЛИКЕМИК ТОНИК АНТИДИЈАБЕТИК АНТИПИРЕТИК ДИУРЕТИК АНТИХИПЕРТЕНЗИВ АНАЛГЕТИК И АНТИДИJАРЕИК.

Цена:1.200 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
СЛАДОК ПЕЛИН -ARTEMISIA ANNUA- SLADOK PELIN

Слаткиот пелин е добро познат хербален лек кој се користи од пред неколку векови во кинеската медицина по своите исклучително лековити својства. Се користи како анти-вирусен, анти-бактериски, анти-...

Цена:700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
СЕЛЕКЦИОНИРАНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ,РОЕВИ ,МАТИЧЕН МЛЕЧ Д А Б Е С К И

ТОА НЕ Е СЕКОГАШ ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ НАЈДОБАР !
ПРВОКЛАСНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ОД МАКЕДОНСКАТА МЕДОНОСНА ПЧЕЛА И ВО 2016!

22 ГОДИНИ СО ВАС !

Цена:700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
Prodavam telesna vaga i laserski depilator

Prodavam vaga za telesna analiza runtastic nova,nekoristena.funkcii na vagata:merenje tezina,kaloriski potrebi,koskena masa, masti, kolicina na voda vo teloto,muskulna masa,bmi. cena 100 e
Prodav...

Цена:270 €

Куманово
 

Објавен на: 24.12.2015
Фризерски салон

Фризерско студио вработува 2 фризерки со работно искуство на неопределено време. Вашите податоци доставете ги на stefanija_petrovska@hotmail.com или јавете се на 077 954-105

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2015
VIAGRA KAMAGRA APCALIS-BROJ 1 VO SVETOT

VIAGRA {PFIZER} 100 MG-MADE IN USA,APCALIS GEL {AJANTA} 20 MG-MADE IN INDIA 7 KESICKI SO OVOSNI VKUSOVI. KAMAGRA GEL {AJANTA} 100 MG-MADE IN INDIA 7 KESICKI SO OVOSNI VKUSOVI. KAMAGRA TABLETI {AJAN...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.10.2015
Студио "Sensus"- Масажи, Депилација, Третмани, Шминка

Тимот на студио "Sensus" Ви нуди квалитетна, професионална масажа и депилација по поволни цени. Спортска, релакс, антицелулитна и сите останати видови на масажа за мажи и жени.
Отстранув...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.10.2015
Se otstapuva razraboten frizerski salon vo novo lisice

Dukanot se naoga na frekfentno mesto vo novo lisice,36 m,so zaseben prostor za depilacija ili solarium,poveke informacii na telefon

Цена:2.300 €

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2015
Medicinski skaf

Medicinska vitrina

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2015
Paravani

Paravani

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2015
Laser za epilacija

Laser Monaliza za epilacija,brcki,kapilari,veni...

Цена:4.200 €

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2015
CO2 Laser

CO2 laser Luckystar model LS30

Цена:3.000 €

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2015
Medicinski krevet

Medicinski krevet

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2015
Ginekoloski stol

Podvizen Ginekoloski stol so elektromotor

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 21.08.2015
MAGNEZIUM HLORID mineral priroden Lek na 21 vek !!! PROCITAJ !!!

Magnezium Hlorid e priroden mineral dobien od isparuvanje na morskata sol, sodzri okolu 30% magneziujm i 70% hlorid.dragocen e poradi svojata sposobnost da lekuva mnogu zaboluvanja,go sprecuva proc...

Цена:650 ден.

   

Објавен на: 14.08.2015
Masaza Fizioterapevt so 11 godini iskustvo, muskulni/nervni bolki

Дипломиран физиотерапевт со 11 годишно искуство. Професионална помош за отстранување на болки:-во вратот, рбетот, рамењата,рацете, нозете...спондилоза, дископатија, дискус хернија, ишиалгија, артри...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
NAOCARI-OCILA / НАОЧАРИ-ОЧИЛА

ПРОДАВАМ НОВИ ОЧИЛА за СОНЦЕ /СТАКЛО-ОГЛЕДАЛО/ - ФРАНЦИЈА.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
MEDITACIJA NAJNOVO POBEDETE GO STRESOT **PROCITAJTE**

- Pobedete go ednas STRESOT zasekogas vo vasiot zivot **GLAVEN PRICINITEL NA MNOGU NEIZLECLIVI BOLESTI,TUMURI,KANCERI ITN.**
- Zgolemete ja vasata sposobnost za ucenje i pamtenje **KORISNO ZA STUD...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.08.2015
Четки за шминка

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
$25.92
За повеќе информации и нарачка посетете го следниот линк
http://goo.gl/vGmfdL

Цена:1.406 ден.

Ресен
 

Објавен на: 31.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка