Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Konduri za skijanje-novi (br.39-40)

Продавам кондури за скијање, нови, еднаш возени, број 39-40.


тел 070 235 515

Цена:80 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2019
Staticen velosiped

Prodavam staticen velosiped za domasnoi uslovi, vo dobra sostojba ne mnogu koristen....povelete nema da zgresite

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.12.2018
Се продаваат нови скии

Се продаваат скии комплет со везови.
Head - Primal Instinct 170cm.
Купени се нови оваа сезона и користени 3 дена.
Се продаваат заради несоодветна висина.

Цена:11.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.11.2018
Velosiped

Se prodava velosiped marka Shockblaze so 29ki gumi, M ram, full shimano delovi, 1 godina star, nitu edna grepka na nego chuvan vo garazha mnogu malku koristen, spremen za sezona, za podetalni infor...

Цена:399 €

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2018
Ловечки трофеј

Рог од козорог уловен на Триглав,екс-ЈУ категоризација.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 21.11.2019

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.10.2019
Prodavam velosiped MAX 24

Prodavam velosiped MAX 24

Tel 078 227 634

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.10.2019
Se prodava

Се продава велосипед од марката GT Outpost
Големина на рам: Ѕ
Големина на тркала: 26
Опрема: Shimano Acera

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2019
Magneten orbitrek

Se prodava magneten orbitrek, ne koristen

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.02.2018
PRODAVAM ORBITREK

HITNO PRODAVAM ORBITREK VO ODLICNA SOSTOJBA.CENA VO DOGOVOR.

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.01.2018
Пулс Метар POlAR

Продавам HR Monitor Polar FT7 . Kupen pred 2 god, malku koristen.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 13.11.2017
CASOVI PO PLIVANJE

PLIVACKIOT KLUB PROSPORT- LIFEGUARD SKOPJE VRSI OBUKA ZA NEPLIVACI, PLIVANJE ZA LICA SO TELESNI DEFORMITETI, INDIVIDUALNI CASOVI, OBUKA ZA SPASITELI I AKVA FITNES. KLUBOT SE NAOGA VO OU.DIMITAR MIL...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.11.2017
prodavam ORBITREK

Prodavam Orbitrek PLATINUM od prvite modeli,potrebno e da mu se smenat lageri.tel 075 407 598

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2017
Продавам Ловечка Пушка

Продавам Ловечка Пушка марка СУХЛ 16 мм ,добро очувана на лица само со ДОЗВОЛА ЗА ЛОВЕЧКО ОРУЖЈЕ .
МОДЕЛ - GEBR.MERKEL. SUHL. MADE IN GDP
САМО ЗА ЛИЦА СО ДОЗВОЛА !!!

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2017
Prodazba na novi teniski reketi

Prodavam dva novi teniski reketi tip WILSON BURN 100 tezina 303 gr.

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2017
Продавам Botas лизгалки за Хокеј

*Врв во професионалниот хокеј,
*Лизгалки Ботас,
*Број 43,
*Само за познавачи.

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2017
Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000

Kupuvam sajla za vezbanje (za race) za Total Gym 1000.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.03.2017
Nike zoom structure 19

broj 41
se prodavaat poradi golem broj 3 pati se probani ne se noseni

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2016
Prodavam metalen camec

PRODAVAM METALEN CAMEC (Ohridski tip) Voopsto ne koristen,povolnona cena.Kontakt telefon 075374653

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2016
Prodazba na vreka za Boks i Kik Boks

Se prodava vreka za Boks i Kik Boks. Vrekata e visoka nad 200cm, teska nad 110kg, izrabotena od kvalitetna koza i polneta so parcinja koza.
Vrekata e skoro nova i neostetena!

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка