Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SPY CAMERA-привезок шпионска мини видеокамера

Опис:
Нова шпионска видеокамера во вид на привезок (клуч за кола) која работи со microSD мемориска картичка 2GB-8GB (картичката не е вклучена во цената)

Цената изнесува 900денари. Заедно со кар...

Цена:900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.09.2013
Prodavam Canon PowerShot SX120 IS

Prodavam Canon PowerShot SX120 IS
Prodavam Canon PowerShot SX120 IS, odlichno sochuvan kako nov, so usb i A/V kabel

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2013
Нуди брзи и итни заеми за 48 часа

Здраво почит / Господа
Треба заеми меѓу поединците да се справат со финансиските тешкотии со кои се нудат финансиски услуги само на поединци и семејства во итна потреба од финансирање кои ќе бидат...

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 05.08.2013
FUJIFILM FINEPIX S2950

Se prodava digitalen aparat fujifilm s2950 so 14 MP i 18* zoom i mnogu drugi opcii.

Цена:150 €

Струга
 

Објавен на: 06.07.2013
Sony digitalen aparat 14.1 mega pixeli

Se prodava sony digitalna kamera od 14.1 megapixeli.3 meseci stara kupena od tehno market.Kamerata ima garancija vo kutija ko nova.Ist ko na slikata.

Цена:3.500 ден.

Струга
 

Објавен на: 05.07.2013
Namalena cena na sistem za video nadzor

Sega e vistinsko vreme da se pogrizite za bezbednosta na vasite privatni ili delovni objekti. AMT vi nudi kompleten sistem za video nadzor so edna plasticna vnatresna kamera, so 25 led diodi i mozn...

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.06.2013
Servis,Prodazba,Montaza,Odrzuvanje na Domofoni

Firmata AMT Sistemi vrsi Prodazba,Montaza,Servis kako i Mesecno odrzuvanje na domofonski kako i videofonski zgradi,kuki,delovni objekti.

- Iskustvoto doaga so nas,iskustvo od 15 godini vo oblast...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2013
Попусти на пакети за видео надзор

Поставете безбедносни системи во Вашиот приватен или деловен простор по најевтини цени. АМТ Ви нуди неверојатна промоција на пакети со внатрешни како и надворешни камери за видео надзор со невероја...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2013
Продажба, монтажа и сервис на видеофони и домофони

Фирмата АМТ Компјутери се грижи за вашата безбедност. Вршиме продажба, монтажа и сервис како и месечно оддржување на видеофони и домофони во вашите згради, куќи или деловни објекти.
Најдобро реше...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2013
Контрола и пристап на работно време

Сакате да имате подобра контрола на вашите работници, полесна пресметка на месечните плати, пресметка на прекувременени работни часови, празници, слободни денови, приватни или службени излегувања, ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.06.2013
Rodendenski popust na alarmni sistemi

Неодоливата понуда на жични алармни пакети доаѓа од канцелариите на АМТ секогаш со најдобри и најевтини понуди за нашите потрошувачи. Имаме фантастично добра понуда од 5 пакети со примамливо добри ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2013
Video nadzor i alarmni sistemi

AMT vi nudi sistemi za video nadzor i alarmni bezbednosni sistemi, od najdobrite brendovi PARADOX i FUHO.
Bezicni alarmni uredi so telefonska linija ili GSM, dojava na mobilen telefon, moznost za...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2013
Ponuda za Alarmni senzori

Kompanijata Amt Kompjuteri vi nudi zicni senzori za razlicna namena,senzor za udar, dvizenje, gas i cad. - PA 456 senzor za detekcija na udar ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2013
НОВА SONY CCD-TRV46E ДИГИТАЛНА КАМЕРА!!!

Нова SONY CCD-TRV46E дигитална камера!!!
Камерата е купена од странство, дали е два пати користена!!!
*Спецификации:
-Optical sensor typeCCD

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2013
Системи за видео надзор по најниски цени

АМТ врши монтажа и продажба на видео надзор на секакви објекти, можност за неограничено снимање на вашиот компјутер или професионален аудио/видео снимач со Тајванско потекло. Ви нудиме најразлични ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2013
Системи за видео надзор

Најдобра заштита од секакви видови на кражби ќе добиете во најдобрата компанија за Безбедносни системи АМТ Компјутери, која ви нуди производи со врвен квалитет, DVR уреди од познатиот бренд FUHO, G...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2013
PRODAVAM NIKON AF-S 18-135 MM.3.5.-5.6 DX G ED

ODLICEN CISTI LEKI DOBRI GUMICI DOBRO SLIKA

Цена:180 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2013
Nov kompleten zicen PARADOX alarmen sistem

Zastitete si gi vasite domovi ili delovni objekti so najbezbednite zicni alarmni sistemi na PARADOX. Kompanijata AMT Kompjuteri vi nudi kompleten sistem so zicna centrala PA 728 plus tastatura 636 ...

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2013
Mala nadvoresna sirena ES-103

Kompanijata AMT vo nudi nadvoresna sirena so 120 DVC 300mA so jacina do 105(+/-) 3 dB ja dobivate za samo 600 den.

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2013
Golema nadvoresna sirena PA-100

Kompanijata AMT Kompjuteri vi nudi nadvoresna golema sirena, so back up baterija, damper i jacina do 120dB za samo 3000 den.

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка