Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Дигитален фотоапарат Leica M M9 18.0MP / Fujifilm X-T1 безжична дигитална камера

Hurray Божиќ е тука повторно! Promo! Promo! Promo!
Купи 5 единици добие 3 слободни! Ставете ја вашата нарачка сега!

Дигитален фотоапарат Leica M M9 18.0MP / Fujifilm X-T1 безжична дигитална камера

Цена:800 €

   

Објавен на: 11.12.2017
Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH камера / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (комплет

Hurray Божиќ е тука повторно! Promo! Promo! Promo!
Купи 5 единици добие 3 слободни! Ставете ја вашата нарачка сега!

Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH камера / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (комплет

Цена:900 €

   

Објавен на: 11.12.2017
Sony Alpha A6300 / Sony A7R Ii / Sony Alpha A7S / Sony Alpha A7R II Mark II / Canon 80d

Hurray Божиќ е тука повторно! Promo! Promo! Promo!
Купи 5 единици добие 3 слободни! Ставете ја вашата нарачка сега!

Sony Alpha A6300 / Sony A7R Ii / Sony Alpha A7S / Sony Alpha A7R II Mark II /...

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 11.12.2017
Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 / D7100 / D4s / D4 / Nikon D610 / Canon 80D / Nikon D3x

Hurray Божиќ е тука повторно! Promo! Promo! Promo!
Купи 5 единици добие 3 слободни! Ставете ја вашата нарачка сега!

Nikon D810 / D800 / D700 / D850 / D750 / D7100 / D4s / D4 / Nikon D610 / Cano...

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 11.12.2017
Продавам објективи

Продавам објектив на навој и зум објектив на навој.

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.11.2017
Sony HDR-FX1000

Камера и една батерија.

Цена:750 €

   

Објавен на: 14.11.2017
DSLR NIKON D5100

SE PRODAVA DSLR NIKON D5100 SO LENS 18/55 KAKO NOV BEZ NIEDNA GREBNATINKA NITU TEHNICKI NEDOSTATOK.

Цена:350 €

   

Објавен на: 13.11.2017
Fotoaparat Zenit

Vo prasanje e star Zenit fotoaparat,odlicno socuvan i mi e receno deka samata lekja vredi,ali bi sakal nekoj da mi pomogne okolu evaluacijata(vrednosta) na aparatot.Se prodava hitno!!!

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.10.2017
MINI VIFI KAMERA,SPIUNIRANJE,SPY,KAMERI,SPION,VIDEO NADZOR

AJMALA WIFI mini kamera so dolga leka, idealna za krienje.
Kamerata ima golema baterija 3800mah i moze samostalno da snima 18 casa.Ako se prikluci na polnac moze neograniceno da snima.Ima opcija d...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 13.08.2017
Nikon D750 Digital SLR Camera Body 24.3MP FX-format

Nikon D750 DSLR Camera (Body Only)
EN-EL15 Lithium-Ion Battery (1900mAh)
MH-25A Battery Charger for EN-EL 15 Li-Ion Battery
UC-E17 USB Cable

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 13.08.2017
Apple MacBook Pro Retina 15,4 i7-2.3GHz 8GB 256GB

Apple MacBook Pro Retina 15,4 i7-2.3GHz 8GB 256GB

Тип на процесор Intel Core i7 3. Генерал
Брзината на процесорот е 2.3 GHz

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 12.08.2017
Apple iPhone 7 Plus (производ) Црвен 256GB отклучен паметен телефон

Apple iPhone 7 Plus (производ) Црвен 256GB отклучен паметен телефон

Бренд Епл
Мрежа е отклучена

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 12.08.2017
Камера EOS 5D Mark IV 30,4MP DSLR фото апарат

Камера EOS 5D Mark IV 30,4MP DSLR фото апарат

Бренд Канон
Модел 5D марка IV

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 12.08.2017
Canon EOS 80D 24.2MP дигитален SLR фото апарат - црна (W / EF 10-18mm f / 4.5

Canon EOS 80D 24.2MP дигитален SLR фото апарат - црна (W / EF 10-18mm f / 4.5

Тип на камерата Дигитален SLR
Резолуција на сензорот 24.2MP

Цена:590 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Канон EOS 7D Mark II дигитален фотоапарат со Canon BG-E16 батерија зафат

Канон EOS 7D Mark II дигитален фотоапарат со Canon BG-E16 батерија зафат

Бренд Канон
Модел 7D Mark II

Цена:570 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Canon EOS 70D 20.2MP дигитален SLR фото апарат - црна (комплет w / EF-S 18-135mm

Canon EOS 70D 20.2MP дигитален SLR фото апарат - црна (комплет w / EF-S 18-135mm

Бренд Канон
Модел 70D

Цена:560 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Канон EOS 7D 18.0MP дигитален SLR фото апарат - црна (комплет w / 50mm објектив

Канон EOS 7D 18.0MP дигитален SLR фото апарат - црна (комплет w / 50mm објектив

Бренд Канон
Модел 7D

Цена:530 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Canon EOS 6D 20.2 MP дигитална SLR фотоапарат со целосна слика

Canon EOS 6D 20.2 MP дигитална SLR фотоапарат со целосна слика

Бренд Канон
Модел 6D

Цена:500 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Канон EOS 5D Mark III Дигитален SLR фотоапарат со целосна слика со објектив со EF EF 24-105mm IS

Канон EOS 5D Mark III Дигитален SLR фотоапарат со целосна слика со објектив со EF EF 24-105mm IS

Бренд Канон
Модел 5D ознака III

Цена:700 €

   

Објавен на: 12.08.2017
Canon EOS 5D Mark II 21,1 MP дигитален SLR фото апарат - црна (комплет со EF / EF L IS USM.

Canon EOS 5D Mark II 21,1 MP дигитален SLR фото апарат - црна (комплет со EF / EF L IS USM.

Бренд Канон
Модел 5D ознака II

Цена:500 €

   

Објавен на: 12.08.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка