Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ITNO, ITNO, ITNO, EVTINO Panasonic AG-HMC 81

Dve kameri Panasonic AG-HMC81 vo odlicna sostojba. So sekoja od kamerite odi:
- originalna Panasonic torbica,
- dve baterii (edna pomala drzi 1 ipol cas, drugata pogolema drzi 5 casa),
- dve kar...

Цена:1.050 €

Куманово
 

Објавен на: 25.03.2014
Опрема за лов!

Обезбедете се за оваа сезона!
Опрема за лов:
- камера,
- двоглед,

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2014
Va{ata fotografija-umetni~ki ja razubavuvam, promenuvam

Va{ata fotografija-umetni~ki ja razubavuvam, promenuvam
a.opis na proizvodot
Baram da mi ja pratite Va{ata fotografija na mail adresa.Vo programot photo shop ja razubavuvam, promenuvam, ja pravam...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2014
VASATA FOTOGRAFIJA-UMETNICKI JA RAZUBAVUVAM

VASATA FOTOGRAFIJA-UMETNICKI JA RAZUBAVUVAM
A.OPIS NA PROIZVODOT
Baram da mi ja pratite Vasata fotografija na mail adresa. Jas vo programot photo shop ja razubavuvam, promenuvam, ja pravam edinst...

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2014
Nikon D7000 + Објектив Nikon 18-105mm VR + Battery Grip (NOV)

СЕ ПРОДАВА: Професионален дигитален апарат Nikon D7000 + Објектив Nikon 18-105mm VR + Battery Grip...
Апаратот е купен од Македонија со 2г. Гаранција прв газда. Без никаков проблем, нов како од пр...

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.03.2014
Panasonic MD 9000 digitalna kamera

digitalna video kamera Panasonic MD 9000, mini DV (so mali kaseti)
vo odlicna sostojba,malku koristena .
- polnac originalen
- dve baterii , ednata drzi 10 sati snimanje, drugata drzi tri sati...

Цена:420 €

Струга
 

Објавен на: 27.02.2014
New Nikon D 7000 Camera

Apple iPhone 64GB 5s Samsung галаксија S4 Nokia Lumia 920 Бери Z10 и Q10 Ipad воздух.


Само заинтересирани купувачи да ме контактирате.

Цена:1.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 26.02.2014
Brand New Nikon D 7000 CameraOnly interested buyers you contact me.

Цена:1.000 ден.

Кочани
 

Објавен на: 25.02.2014
Kameri za nokno snimanje (IR cameras)

CCTV Kameri za nokno snimanje.
Najdobri ceni samo vo Wizard Systems.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.02.2014
Fuji minilab

Prodavam fuji minilab komplet so digitalna maska vo ispravna sostojba. Cena po dogovor

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.02.2014
Уред за снимање во возила (камера-DVR)

Уредот претставува Камера - ДВР и е наменет за снимање во сите возила: автомобили, такси, автобуси, камиони и сл.
Уредите се едноставни за употреба, со високи перформанси.
За повеќе информации ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.02.2014

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 06.02.2014
POLNAC ZA FOTOAPARAT PANASONIC LUMIX DMC-TZ5 ORGINAL

Prodavam Orginalen Polnac za Fotoaparat PANASONIC LUMIX DMC-TZ5
i CD - so softwer i upatstvo za istiot fotoaparat
ako treba i kutijata so site dokumenti orginal ke ja dobiete ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2014
ГРАТИС МОНТАЖА НА СИСТЕМИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР И АЛРМНИ СИСТЕМИ

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ ОД ПРОВАЛА И КРАЖБА со системи за видео надзор и алармни системи, сега со НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА.

"ПОПУСТИ ДАВАМЕ НИЕ - ВРЕДНОСТИ ДОБИВАТЕ ВИЕ".
Каде??? - Само во Ви...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.11.2013
Домофонија, Видеоодмофонија, Интерфонија

Компанијата Визард Системи Ви нуди најразлични решенија за заштита на Вашиот дом (куќа, зграда или било кој друг објект):
- Домофонија.
- Видеодомофонија.
- Интерфонија.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.11.2013
DIGITALNA KAMERA SAMSUNG

SKORO NOVA,SAMO EDNAS UPOTREBENA

Цена:5.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 15.11.2013
Fotoaparati servis i popravka { digitalni i analogni }

Popravka na site vidovi fotoaparati digitalni i analogni

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.11.2013
Prodavam Kodak Easy Share M341

Kodak Easy Share M341

Vo odlicna sostojba, mnogu malku koristeng. Aparat so 12.2 MP, 3X opticki zum, (35 mm equivalent: 35–105 mm), Snimanje na video so odlicen kvalitet, moznost za slikan...

Цена:2.600 ден.

Битола
 

Објавен на: 28.10.2013
Video nadzor, Alarmi, Domofonija, Videofonija, Montaza niz cela MK

Професионална монтажа на БЕЗБЕДНОСНИ РЕШЕНИЈА
- Камери за Видео Надзор
- Алармни системи со телефонска дојава
- Евиденција на работно време

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.09.2013
Камери за Видео надзор, Аларми, Домофони, Видеофони, Евиденција на работно време

Професионална монтажа на БЕЗБЕДНОСНИ РЕШЕНИЈА
- Камери за Видео Надзор
- Алармни системи со телефонска дојава
- Евиденција на работно време

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.09.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка